Başkan Öztürk’ten Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Öztürk’ten Kurban Bayramı Mesajı

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bayramların toplumsal yaşamda vazgeçilmez önem taşıdığını ifade eden Başkan Öztürk, millet olarak, kardeşliği ve dayanışmayı güçlendiren, birliği ve beraberliği pekiştiren, sevinçleri ve bereketi artıran bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 Öztürk, şunları kaydetti:

“Bayramlar, milli ve manevi hisleri kabartan, akrabalık, dostluk ve  komşuluk ilişkilerinin kuvvetlendiren, yoksulun, yetimin ve düşkünün gözetildiği, küskünlük ve dargınlıkların unutulduğu, hastaların ve yaşlıların hatırlandığı, çocukların sevindirildiği,  toplum hayatını canlı tutan örf ve adetlerin yaşatıldığı, ve bu duyguları gerçekleştirmek için fırsat olarak görülen müstesna günlerdir. Bu anlamda, manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan bir Kurban bayramını daha birlikte kutlayacak olmanın hazzını yaşıyoruz.
Bu vesile ile bayramın, devletimizin, milletimizin ve vatanımızın birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmesine, dünyanın dört bir yanında zulüm altında ezilen mazlum Türklerin ve müslümanların kurtuluşlarına vesile olmasını diliyorum.

Başta, değerli Kozanlı hemşehrilerim olmak üzere,  milletimizin ve bütün Türk İslam  dünyasının  mübarek kurban bayramını kutluyor,  bu bayramın daha mutlu ve huzurlu güzel günlerin habercisi olması dileğiyle sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın