KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Başkan Öztürk’ten Uyuşturucuya Hayır Kampanyasına Destek

Başkan Öztürk’ten Uyuşturucuya Hayır Kampanyasına Destek

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı önderliğinde başlatılan “Uyuşturucuya Hayır! Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” kampanyasına destek mesajı yayınladı.

Başkan Musa Öztürk mesajında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz önderliğinde başlatılan uyuşturucu ile mücadele kampanyasının önemine değindi.

Kendisinin de yıllarca Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev aldığını ve uyuşturucu ile mücadeleye özel önem verdiğini dile getiren Başkan Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi; “Vatanımızın, ülkemizin, nesillerimizin geleceği önündeki en büyük tehditlerin başında uyuşturucu belası geliyor. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz kısa süre önce bizim de çok büyük değer verdiğimiz bir kampanya başlattı. Yüreğinde vatan sevgisi, gelecek kaygısı taşıyan her vatandaşımızın, ülkü ocaklıyım diyen her ferdin bu kampanyaya destek olmak asli görevidir. Uyuşturucu üreten, satan, satılmasına aracı olan hiç kimseye göz yummamalı, evlatlarımızı bu beladan kurtarmak için devletin ilgili tüm kurumları ile işbirliği içerisinde çalışmalıyız. İlçemizde görev alan jandarma ve emniyet güçlerimiz uyuşturucu belasının kökünü kurutmak için ardı ardına operasyonlar düzenliyorlar. Sayın Olcay Kılavuz’un başlattığı ve bütün teşkilatlarımızın sahip çıktığı uyuşturucuya hayır kampanyasını gönülden destekliyoruz. Vatanımıza en az terör belası kadar zarar veren uyuşturucudan yavrularımızı, geleceğimizi koruyalım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Öğretmen Türker Manga'nın Örnek Davranışına Feke Kaymakamlığı ve Feke Belediye Başkanlığından Destek
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın