KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Başkan Sertan Duran’dan Yıldız ve Çınar’a ziyaret

Başkan Sertan Duran’dan Yıldız ve Çınar’a ziyaret

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ve Adana Müftüsü Hasan Çınar’ı ziyaret etti.
Duran:
“Gerek sade bir vatandaş olarak gerekse teşkilat olarak devletimize ve milletimize hizmet üreten kurumlarımızın her zaman yanlarında olduk; yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

“Camilerimiz sadece namaz kıldığımız yerler olmanın ötesinde ayrıca bulunduğu bölgeye manevi bir kimlik kazandıran, ruh veren, İslam beldelerinin görsel ve zarif tapuları niteliğindeki kutsal mekânlarımızdır.”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, teşkilat çalışmaları dışında halkla ve kent protokolü ile ilişkileri de ihmal etmiyor. Bir taraftan değişik yerleşim birimlerinde vatandaşlarla buluşmaya özen gösteren Duran diğer yandan kent yönetimindeki bürokratları ziyaret ediyor.

SELAMİ YILDIZ’A ZİYARET
Duran, geçtiğimiz günlerde Adana’ya atanan İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Duran, mültecilerle birlikte nüfusu 2.5 milyonu bulan Adana’da güvenlik hizmetlerinin zorluğuna dikkat çekerken, buna rağmen Adana İl Emniyet Müdürlüğü’nün sorumluluk alanlarında başarılı çalışmalar yaptığını kaydetti. Duran, “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece-gündüz çalışan Emniyet teşkilatımıza, değerli mensuplarına minnettarız. Bizler gerek sade bir vatandaş olarak gerekse teşkilat olarak, devletimize ve milletimize hizmet üreten kurumlarımızın her zaman yanlarında olduk; yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Duran’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

HASAN ÇINAR’A ZİYARET

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşılamada randevu sistemi engeli

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Adana İl Müftüsü Hasan Çınar’a da ziyaret gerçekleştirdi. İl Müftülük makamında yapılan ziyarette, Adana’ya dair konular üzerinde sohbet edilirken, yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi verildi. Duran “Camilerimiz sadece namaz kıldığımız yerler olmanın ötesinde ayrıca bulunduğu bölgeye manevi bir kimlik kazandıran, ruh veren, İslam beldelerinin görsel ve zarif tapuları niteliğindeki kutsal mekânlarımızdır. Böylesi seçkin ve kutsal mekânlarda hizmet veren bütün din görevlilerimizin haftalarını kutluyor, hayırlı, başarılı çalışmalar diliyorum.” diye konuştu.

Adana İl Müftüsü Hasan Çınar’ın memnun olduğu ve teşekkür ettiği MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’ın ziyaretlerinde il divan üyeleri de hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın