Başkan Soner Çetin’den Kozan Gazi Mahallesine Konteyner ve Bank Yardımı

Başkan Soner Çetin’den Kozan Gazi Mahallesine Konteyner ve Bank Yardımı

Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Kozan Gazi Mahallesi sakinlerinin kullanmaları için çöp konteyneri ve bank yardımında bulundu.

Geçtiğimiz Hafta KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den talep ettiği konteyner ve banklar bu gün sabah erken saatlerde Çukurova Belediyesi Temizlik İşleri Müdiresi Saniye Arslantaş tarafından Gaziköye getirilerek KozanBilgi.Net’in yayın merkezi Fulya Markette Türkeş Manga’ya teslim edildi.

İsteklerinin karşılanmasından dolayı teşekkür eden Türkeş Manga yaptığı konuşmasında “Sayın Soner Çetin Bey örnek bir davranış göstererek farklı bir belediye sınırları içerisinde yer alan bir mahalleye konteyner ve bank yardımında bulundular. Sayın Soner Çetin beye, Saniye hanıma, değerli yazarımız Sayın Ayça Öztorun’a ve Çukurova Belediyesinin güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyor, bir zamanlar büyük bir kasaba olan fakat büyükşehir yasasıyla beraber bitme noktasına gelen Gaziköyümüze tüm çevre belediye başkanlarımızın da ayni duyarlılığı göstermelerini diliyorum” dedi.

Çukurova Belediyesi Temizlik İşleri Müdiresi Saniye Arslantaş’ta konuşmasında “Gaziköyü çok beğendim. Çok şirin sıcak bir yer. Gelirken bazı eksiklikler gördüm. Bizler de bu yüzden buradayız. Belediye Başkanımız Sayın Soner Çetin Bey, elimizden ne geliyorsa yardımcı olalım dediler ve beni gönderdiler. Başkanımızın selam ve saygılarını getirdim” dedi.

CHP Gaziköy Belde Başkanı Şevki Üresin’de Aslantaş’tan cenaze işleri için Çukurova Belediyesinden sandalye ve masa isterken Türkeş Manga’da Çukurova Belediyesinden yeni desteklerinizi bekliyorum. Özellikle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına sayılı günler kalırken bir bayrak kampanyamıza da sizlerin desteğini bekliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Motosiklet çarpıp kaçtı… Ünlü oyuncu Lisa Banes hayatını kaybetti

Talepleri not alan Çukurova Belediyesi Temizlik İşleri Müdiresi Saniye Arslantaş “Bayraklar ve diğer taleplerinizle birlikte bir kaç gün içinde tekrar Gaziköye geleceğim” dedi.

TEŞEKKÜRLER SAYIN SONER ÇETİN,

TEŞEKKÜRLER SAYIN SANİYE ARSLANTAŞ,

TEŞEKKÜRLER ÇUKUROVA BELEDİYESİNİN GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın