Başkan Ünal ; “ Verilen bu zararın hesabını kim verecek ? Kınıyoruz…………..”

Başkan Ünal ; “ Verilen bu zararın hesabını kim verecek ? Kınıyoruz…………..”

Karataş Belediyesi tarafından yapımı büyük zorluklar ile tamamlanan hizmetler, kimliği belirsiz kişiler tarafından yakılıyor , kırılıyor ve parçalanıyor .

Karataş’ın göz bebeği ,halkın nefes aldığı tek nokta olan Atapark ta bulunan hizmetler kendini bilmez şahıslar tarafından harap ediliyor.

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal sosyal medya hesaplarından verilen zararların görüntülerini paylaşarak ,bu zararı verenleri kınadı .

Başkan Ünal yayınladığı mesajda; ”Önce Belediye Logoları parçalandı. Sonra seyir terasları .Yetmedi çöp kovalarına zarar verildi . Bu da yetmedi büyük emekler ile yapımı tamamlanan Atapark ‘a sıra geldi . Atapark içerisinde bulunan Elektrik panosunun kapısı kırıldı , Amfi Tiyatro da yapılan kaplamalar parçalandı , kulübe kapısı kırıldı , yakıldı . Sprey boya ile marifetmiş gibi duvarlar kirletildi .

Saygıdeğer Karataşlılar ; İlçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi yönünde yaptığımız hizmetlere zarar veren bu şahısları esefle kınıyoruz.

Unutmayınız ki evinize gelen ufacık bir zarar karşısında sizler ne kadar üzülüyor iseniz , bizler de evimiz zarar gördüğünde o kadar üzülüyoruz.

Bu memleket duyarlılığınız ile daha da ileriye gidecek. Bizler buna inanıyor ve bu anlamda sizlerden de duyarlılık bekliyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan’da Defineciler Binlerce Yıllık Kültürel Varlıkları Talan Ettiler
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın