Bebeğin İsmi – Şira Mercan

Bebeğin İsmi – Şira Mercan

BEBEĞİN İSMİ

Bebeğinize vereceğiniz İsim, onun Kişiliğini ve Kaderini Etkiliyor!

Araştırmacı Yazar ve İsim Uzmanı Şira Mercan, isimler alanındaki çalışmalarını ve tüm bilgi birikimini ikinci kitabında okurlarıyla paylaşıyor. İlk kitabı İsmin Kaderini Nasıl Etkiliyor’ u 2012 yılında çıkardığından beri binlerce kişinin ismini inceledi. Ve özellikle yeni bebeği olacak ailelerden çok mail aldı.

Yüzerce kişinin ismini değiştirmesine bizzat rehberlik etti. Yazar Şira Mercan, “Tüm samimiyetimle isim vermenin tüm sırlarını bu kitabımda paylaştım. Sonuçta herkesin danışmanlık hizmeti alacak parası olmuyor. Ve ben de ailelere yardımcı olmak istedim. O yüzden bu kitabı yazdım.” diyor.

“Bebeklerin isimleri onların tüm hayat süreçlerini bu kadar derinden etkilediği için aileleri bu konuda bilgilendirmeyi ilahi bir görev olarak görüyorum.” Diyen Şira Mercan, kendisi de iki çocuk annesidir.

Bebeğinize isim vermeden önce mutlaka okuyun! İnsanın ismi kaderini nasıl etkiler? İsim seçerken nelere dikkat etmek gerekir? İsmin taşıdığı enerji kaderi etkileyebilir mi? Kişilik ile isim arasında bir bağlantı var mıdır? Bunlar ve benzeri pek çok sorunun yanıtları Şira Mercan’ın yazdığı Bebeğin İsmi kitabında!
Destek Yayınları’ndan çıkan kitapla isimleriniz ile doğum tarihlerinizin uyumlarını hesaplayabilir ve isimlerin yaşama etkisiyle ilgili bilmediğiniz daha pek çok ayrıntıyı öğrenebilirsiniz. Kitapta ayrıca A’ dan Z’ ye tüm isimlerin anlamları ile ilgili bir isim rehberi de var.

Kitap

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın