Bekirce Gölü ve Merası Çöplük Olmasın!

Bekirce Gölü ve Merası Çöplük Olmasın!

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından çöp toplama merkezi olarak yapım çalışmaları başlatılan Kozan Tapu Sicil Müdürlüğünde 1642 parsel sayılı mera olarak görülen, Gaziköy ve çevre köy vatandaşlarının mesire alanı olarak kullandığı, yağmur dualarının toplu olarak yapıldığı, insanlarımızın birlik ve beraberliğinin sağlanması amacıyla birlikteliklere ev sahipliği yapan, göçmen kuşların ve yaban hayvanların mekan olarak kullandığı doğal park ve üzerinde arkeolojik eski kaya mezarlarının bulunduğu bir piknik alanıdır.

KozanBilgi.Net Haber sitesi yönetimi olarak Gaziköy Bekirce mevkiinde yapılan çevre katliamına karşı dur demek amacıyla 12 Mart 2016 Cumartesi günü saat: 14.00’de düzenleyeceğimiz açık hava söyleşi programımıza Adana Milletvekili TBMM Meclis Katibi Sayın Elif Doğan Türkmen, CHP Adana İl Başkanlığı ve temsilcileri, Büyük Birlik Partisi Seyhan İl Başkanı ve Çukurova İnternet Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Sayın Azmi Ertan, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Sayın Veli Gelebek katılacaklardır.

Programımıza ayrıca konu hakkında bilgilerini alıp okurlarımızla paylaşacağımız. Gaziköy eski Belediye Başkanı Sayın Ahmet Gökdemir ve Gaziköy eski Belediye Başkanı Av. Cihad Manga’nın yanı sıra Gaziköy (Mahalle) Muhtarı Sayın Hasan Koşmaz, Hacıbeyli Muhtarı, Sayın Memiş Coşkun, Çokak köyü muhtarı Sayın Üzeyir Çürük, Ayşehoca muhtarı Sayın Veli Emre, Anavarza (Dilekkaya) muhtarı Sayın İsmail Akkaş’da katılarak fikirlerlerini okurlarımızla paylaşacaklardır.

Çevre köylerden katılmak isteyen vatandaşlar da programı izlemek için katılımda bulunabileceklerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN