Belediye Başkan Aday Adaylığında Adı Konuşulan Efsane Müdürden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Belediye Başkan Aday Adaylığında Adı Konuşulan Efsane Müdürden KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Uzun yıllar Kozan ve bölgesinde başarılı bir şekilde Ziraat Bankası müdürlüğü yapmış ve adı efsane müdür olarak anılan AK Parti Kozan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya KozanBilgi.Net’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile bir süre sohbet etti.

KozanBilgi.Net’in yayınlarını çok beğendiğini belirten Yusuf Kaya, “KozanBilgi.Net bölgemiz için gerçekten büyük bir bilgi ve haber kaynağı. Sürekli güncel olması ve içeriklerinin anlaşılır olması Kozan için büyük bir başarı. Bu vesile ile KozanBilgi.Net’in kurucusu ve yöneticisi Sayın Türkeş Manga’yı kutluyorum” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da nazik ziyaretlerinden ve duygularından dolayı Yusuf Kaya’ya teşekkür ederken “Kozan ve bölgesinde çok iyi tanınan ve sevilen biri olarak vatandaşlarımız sizi belediye başkanı adayı olarak görmek isterlerse düşünceleriniz nelerdir” diye sordu.

Ak Parti Kozan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya “Ben ilçemi çok seven bir Kozan’lıyım. Vatandaşlarımız isterlerse, partimde uygun bulursa neden olmasın. Hizmetten hiç bir zaman kaçmadım ve kaçmayacağım. Bunun gerçekleşmesi durumunda da hizmetin en iyisini vermeye her zaman hazırım” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pfizer/BioNTech aşısıyla ilgili müthiş sonuç: Yüzde 96 etkili
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın