Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Kütüphaneler Haftası Programına Katıldı

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Kütüphaneler Haftası Programına Katıldı

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ’51.Kütüphaneler Haftası’ nedeniyle düzenlenen programa katılarak kütüphane üyeliğini yeniledi.

Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde İlçe Kütüphane Müdürlüğünce hazırlanan  ’51. Kütüphaneler Haftası’ programına katılan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, kütüphane ve kitap konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Günün anlam ve öneminin belirtildiği konuşmanın ardından kütüphane ve kitap konulu yarışmalarda dereceye giren öğrenciler eserlerini okudu. Kütüphaneden kitap alarak en fazla okuyan okuyuculara da ödülleri verildi.

SAMSUNG CSC

Ceyhan Halk Kütüphanesi’nin kültür merkezinde açmış olduğu kitap sergisini de gezen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, kütüphane üyelik kaydını da yeniledi. ‘Okumanın yaşı yoktur’ diyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, sergiye katılan öğrencilere bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyede bulundu.

SAMSUNG CSC

Programa Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sezai Erallı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz, Halk Kütüphanesi Müdürü Adnan Gönüllü, İlçe Müftüsü Nazmi Söğüt, oda ve meslek grupları temsilcileri ile okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın