Sehlikoğlu, ‘Bu dava var olma davasıdır’

Sehlikoğlu, ‘Bu dava var olma davasıdır’

İşadamı Öcal Sehlikoğlu, MHP’den Adana milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Sehlikoğlu “Aday gösterilsem de gösterilmesem de bunu hiç önemsemeden sonuna kadar çalışacağım. Çünkü bu dava Öcal davası değil, Türk milletinin var olma davasıdır.”

ADANA – Adana’nın saygın işadamlarından Öcal Sehlikoğlu, Milliyetçi hareket Partisi’nden (MHP) Adana milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

BU KARARIM AYNI ZAMANDA BİR TAVIRDIR

Parti il binasında yapılan açıklamaya, Sehlikoğlu’nun yakınları, sevenleri ve iş çevresinin yoğun destek verdiği görüldü. Sehlikoğlu, “Aileden aldığım milliyetçi terbiye ile büyüklerimizden ise Ülkücü hareketin kahramanlık destanlarını dinleyerek büyüdüm. Çocukluk yıllarımdan itibaren bu hareketin içinde bulundum” diyerek başladığı konuşmasında, Türkiye’ye reva görülen ihanet sürecine vurgu yaparak “Ülkesini, milletini seven ve endişe eden biri olarak ben de sorumluluk bilinciyle Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı olmaya karar verdim. Bu kararım aynı zamanda bir tavırdır.” diye konuştu.

DSCF7065

AKP ÜLKEMİZİN ÜSTÜNE KARABASAN GİBİ ÇÖKTÜ

Sehlikoğlu şöyle devam etti:

“Toplumun tüm kesimlerinin siyasete aktif olarak katılması önemlidir. 13 yıldır ülkemizin üzerine bir karabasan gibi çöken AKP iktidarıyla onun vazgeçilmez ortağı ve yol arkadaşı terör örgütüne dur diyebilmek için hepimize düşen görevler vardır. Ben de milletvekili aday adayı olarak hem bu sürece karşı sesimi yükseltmek hem de ülkeme duyduğum derin sevgiyi ortaya koymak için yola çıktım. Zaman, şahsi hesapları, kişisel çıkarları bir tarafa koyup ülkemiz için mücadele etme zamanıdır. Ben aday gösterilsem de gösterilmesem de bunu hiç önemsemeden sonuna kadar çalışacağım. Çünkü bu dava Öcal davası değil, Türk milletinin var olma davasıdır.”

DSCF7066

Güçlü alkışlarla desteklenen açıklamanın ardından MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş adına İl Başkan Yardımcısı Fatih Kürşat Mert, Öcal Sehlikoğlu’nu tebrik ederek başarılar diledi. Açıklamada İl Başkan Yardımcısı Sedat Özer, İl Muhasibi Erol Atlı, İlçe Başkanları Mehmet Koca, Sezai Yılmaz, Halim Söylemez de hazır bulundu.

DSCF7075

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın