DOLAR 18,5561 0.25%
EURO 18,1602 -0.02%
ALTIN 995,230,76
BITCOIN 3625700,62%
Adana
27°

AÇIK

16:18

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

91 okunma

Bunlar İnsan Değil. Bunlar laboratuar üretimi birer mahluk

ABONE OL
23 Eylül 2014 21:53
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çocuklarımızı bilerek, isteyerek ölüm timleri gibi öldürüp, sonra da bir sürü ahlaksız iftira atıyorlar.

Taşeron işçilik nedeniyle kömür madeninde ölen işçilerimize “iyi öldüler” diyen ruhsuz bir bakan…

Bebeğini polis tekmesiyle kaybeden genç kadına;

“Kadın mı, kız mı ne bileyim” diyen, “gerçekte ise zinayı suç olmaktan çıkartan” GDO’lu bir başbakan…

Artvin’de Polis gazıyla öldürülen öğretmen Metin Lokumcu için “terörist” yaftası yapıştıran ve “o şahıs” diye hitap eden merhameti kurumuş zalim Erdoğan…

Tekmeler ile öldürülen gencecik fidanımız İsmail için araştırma bile yapılmadan;

Arkadaşları öldürmüştür diyebilen, vali olmanın adam olmak için yeterli olmadığını ispat eden bir şahıs…

14 yaşında bir oyun çocuğunun vurulmasından sorumlu olduğunu yok sayıp bin bir yalanla terörist ilan eden, acılı annesini meydandaki haşhaşinlere yuhalatan bir başvekil…

“Seçim yaklaştı, fişi çekildi” yorumunu yapan ama “kendisinin insanlık fişinin çoktan çekildiğini” fark edemeyen mezar kaçkını AK güruh…

Ülkeyi nefret ve kinle, ayrıştırıcı söylemle terörize ederek Burakcan’ın ölümüne sebep olan güruh,Burakcan’ın canı üzerinden rant devşiriyor. Siyaset yapıyor.

Şimdi de Sirkeci’deki arabalı vapur iskelesinde yaşanan olayda hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz’ın lösemi olduğu yalanını yayıyor aşağılık  mahluklar… Yani demek istiyorlar ki; “zaten ölecekti”.

Böyle bir alçaklığı bu topraklar görmedi. İnanın Ali Kemaller, Damat Feritler bile bunların yanında masum kaldı. Bu topraklarda bu mahluklar ile birlikte yaşamak, cehennem zebanileri ile aynı evi paylaşmak kadar ızdırap verici.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner Sirkeci’de olan kazada hastaneyi ziyaret edip “Oluyor böyle şeyler bunlar görünmez kazalar” demiş. Hoş geldin Vahhabi… Yezit’in sofrasından mı geliyorsun? Yezit’in uydurduğu kadercilik hep zalimlerin işine yarıyor. Mazlumun zalime baş kaldırmasının önünü kesiyor. Müslüman dünyanın başına sarılan bir yalan. Boğazına geçirilen bir ilmik. Çünkü Hz. Ali’ye kadar kadercilik diye bir ilke yoktu. Emevi Hz. Ali’den sonra kaderciliği icat etti. Bu gerçeği saklayan ulema kılıklı soytarılar, din adamı kisveli sahtekarlar “kadercilik” uydurmasıyla mazlumu zalime sattı. Kadercilik mazlumun itirazından zalimi korumak için icad edildi.

Görünmez kazaymış… Soytarı seni.

Oysa tam da görünen kaza. Çünkü kaza,  feribotun kapak kapanmadan iskeleden ayrılması sonucu meydana geldi…!!!! Sen işin gereğini yapma. Sonra da suçunu Allah’a yık. İftiracı edepsiz seni. Bunlar Allah’a iftira ediyor. Kuluna etmiş çok mu?

 

Ben de size layık olduğunuz gibi dua edeceğim bugün;

 

Allah maden işçileri gibi sizlere de “iyi ölmeyi” nasip etsin. Cesediniz bulunamasın inşallah. Son nefesinizi verirken karşınıza iyi öldüler dediğiniz maden işçilerinin ruhu dikilsin.

 

Allah sizleri gerçekten lösemi yapsın. Lösemili olduğunuz için denize düşüp boğulmayı kısmet etsin.

 

Gaz kapsüllerine gelin, ya gözünüz çıksın, ya da beyniniz bitkisel hayata girsin. Zaten insanlığınız bitkisel hayata girmiş. Fişinizi gerçekten çeken birileri bulunsun.

 

Evlatlarınız terörist olsun demeyeceğim. Çünkü teröristin bile bir ideali vardır. Bazılarınızın çocuklarının bir ideali olacak kadar insan kaldığını düşünmüyorum. Onlar mafya olmuş. Haraç topluyor. Hırsız olmak insan olan için zaten yeterince utanç vericidir.

 

Komşuyu komşuya şikayet ettirdiniz. Şirret komşulara duçar kalın, adım atsanız sizi şikayet etsinler inşallah.

Çocuklarımızı birbirine düşürdünüz. Çocuklarınız haraç alırken, para sayarken birbirine düşsün inşallah.

Polis tekmeleri altında kalın, can veremeyin.

Biz de;

“Kader ne yapalım, kaderiniz böyleymiş. Kaderinizde gaz yemek, gaz kapsülü ile vurulmak ta varmış. İsyan etmeyin. Güzel öldünüz ama” diyelim.

 

Yecüc-Mecüc

 

Yecüc-Mecüc fitneyi temsil eder. İddiaya göre onlar hapsedilmiştir. Bir gün hapsedildikleri yer yarılacak ve Yecüc-Mecüc yer yüzüne dağılacaktır.

Sanırım o kapının bir tanesi Türkiye tarafında idi ve o kapıdan çıkıp AKP çatısı altında toplandılar(!).. Başka türlü bu yapıyı izah edemiyorum çünkü. Bu kadar zalim olmayı, ar-haya duygularının yok oluşunu, insanlığa ait ne varsa ayaklar altına alınmasını başka türlü izah edemiyorum. İnsana dair hiçbir değerleri yok bunların.

Biraz aklı olan düşmanlık yaparken vicdanları bu kadar öldürmez ki, o vicdanlar birgün kendisine de merhamet etsin.

Son demde sizlere karşı içimizdeki vicdani ne varsa öldürmek için yarışıyorsunuz ya?

Ahmaklığın büyüğü işte budur!!.

 

Zahide UÇAR

 

Dipçe:

Yecüc-Mecüc: Yeryüzünde bozgunculuk çıkaran ve gerçek mahiyetlerini Allah’ın bildiği, insan ırkını ortadan kaldırmaya kadar ileri gidip bozgunculuğa çalışacakları söylenen çeşitli mitolojilerde ve kültürlerde insanlar olarak ya da dev, şeytan, kavimler veya ülkeler olarak anılan iki kötü millettir diye tanımlanmaktadır.

Set arkasından çıkınca insanlara saldırırlar. İnsanlar, bunların şerrinden şehirlere, binalara saklanırlar. Hayvanları yiyip bitirirler. Nehirleri içip kuruturlar(HES gasp projeleri)(!)..Pis kokularından yer yüzü yaşanamayacak bir hal alır. Onlardan birisi öldüğünde de onu yerler(F tipi ile T tipinin birbirini nasıl yediğini görüyoruz.)

 

Bu makale 18 Mart 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.