BUNLARI PROTOSTO EDİN

BUNLARI PROTOSTO EDİN

***Milyon, pardon…. BİNALİ, yasayı ezerek İstanbul Büyük Şehir adayı oldu. Aslında Saray tarafından adaylığa atandı. Gel Binali, git Binali… Düşük profilli çalış, enerjini(zaten yok) ½ oranında çalıştır Binali…

Binali ne yapsın? İstifa etme dediler, etmedi. Düğmesi sarayda olan bir şahısla niye uğraşıyorsunuz?

Ey muhalefet denilen TURUNCU MUHALEFET, her yasa çiğnendiğinde, sanki yasalar yeni çiğneniyormuş gibi yapmaya utanmıyor musunuz?

Bu yasalar Ergenekon ve türevi davalarda paspas olmadı mı? Ülkenin tepesindeki kişi, “ABD(CİA)+F-CİA”ORTAK YAPIMI ASRIN İHANETİNE, Türk Milletine kurulan kumpasa SAVCI olmadı mı?

Millete kurulan tuzaklar, ihanet şebekesi haline gelen Emniyet Müdürü görünümlü F-CİA, ABD Konsolosluğuna giderek kumpas hakkında bilgi vermedi mi? Asrın ihaneti yazıldığında, muhalefet denen yedek oyuncular kıyamet kopardı mı? Meclisi terk edip, Sine-i Millete döndü mü?

Ellerinden silahsız Mehmetçiklerimin kanı damlayan acımasız katil ŞemdinSakık gizli tanık yapıldı…PKK ile mücadele eden askerimiz PKK tanıklığında sanık oldu. OgünKIYAMET KOPMALIYDI. Kopmadı!! Yazdık, haykırdık!! DUYURAMADIK!!. Vicdanlar kör olmuştu. Bu millet böyle bir suça ortak olarak ONURUNDAN, ÜLKESİNDEN, ŞEHİTLERİNDEN VAZ GEÇTİ!!İşte egemenliğini o gün yitirdi.

O gün bütün BARO;

Şerefsizce esir alınan Türk askeri, yani Türk Milleti adına bütün illerde cübbe atma KARARI ALMALIYDI. Almadıysa, bugün neyi konuşacağız??

Hilmi Özkök denen NATO paşasıyla başlayan süreçte,  kumpaslara yol veren bütün Genelkurmay Başkanları dolaylı veya direk SUÇ ORTAĞIDIR. Yargının ölümünde elleri vardır. Kendi Ordusunu ve sırlarını CİA VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİNE TESLİM EDEN Genelkurmay Başkanları, suç ortaklığından yargılanmalıdır. Tabii ki aşiret devletinde değil, bütün kurumlarıyla gerçek bir devlet kurulduğunda yargılanmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kehf Suresi'nde Zülkarneyn ve Güneşin Doğduğu Yer 

***12 Eylül 2010 referandumuyla yargıya darbe yapılmadı mı? Yargıda dönüşüm, 12 Eylül 2010 referandumuyla başlamadı mı? Ey muhalefetimsiler, sizler!! Evet, parmağım tam da sizleri gösteriyor. Sizler o referanduma katılarak, bu süreci meşrulaştırmadınız mı?

CHP+İYİ PARTİ’nin ortak adayı Mansur Yavaş, 12 Eylül referandumunu destekleyen isimlerden biriydi. Sonra ne oldu? Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu. AKP’li bir ismin söylediğine göre, Melih seçimi kaybetmiş, Mansur kazanmış. Son anda oy ilave edilmiş. Yavaş ne yaptı? 12 Eylül’de idamına el verdiği yargıya baş vurdu. Sonuç? Sonuç yok tabii ki..Yargı öldürülürken, küçük hesaplarla“amin çocuğu”olanların, saray adına görev yapar hale gelmiş bir sistemden medet umması acınası bir durumdur.

*** Efgan Ala, açılım prensi…Türk ismiyle sorunlu şahıs ne demişti?

“-Anayasayı TANIMIYORUZ”dedi değil mi? Muhalefet ne yaptı? Unuttu gitti. Adalet(!) Bakanına bağlanıp, parti örgütü haline getirilirken ne yaptı? Adalet Bakanlığı bürokratları yargıyı ele geçirirken ne yaptı?

***YARGI ÖLÜNCE DEVLETİN ÖLECEĞİNİbilmiyor muydunuz? Bilmiyorsanız orada ne işiniz var? Biliyorsanız ihanetinizin nedeni nedir?

YARGI YOK edildiğinde, Efkan Ala İçişleri Bakanı iken “yasayı tanımıyoruz” dediğinde, neden meclisi terk etmediniz? Neden “yargının olmadığı yerde meclisin bir anlamı yoktur. Bu korsan yönetimi meşrulaştırma ihanetine ortak olamayız. Sine-i Millete dönüyoruz. Bundan sonra milletle birlikte sahada mücadele edeceğiz”diyemediniz?

***Şimdi her yargı çiğnendiğinde, vekilleriniz esir edildiğinde sızlanmanız ikiyüzlülük değil de nedir?

Saray tarafından AKP’nin yargı dışına çıkarıldığı gerçeğini neden haykırmıyorsunuz?

Yargı vurulurken seyret!!.  Gömülürken AMİN çocuğu ol!! Şimdi yargı her paspas edildiğinde, suçunu ört bas edercesine, “yasa çiğnendi” çığlığı at… YEMEZLER!!.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BATAKLIK GAZI

*** Bütün kuralları çiğnenmiş, aşiret yöntemiyle gidilen kurmaca bir seçime katıl. Yasaların paspas edildiği bir seçimin ortaoyununa figüran ol!!  Sonra millete dönüp mızmızlan!!

YEMEZLER!!.
Hepiniz içeri tıkılmazsanız hatırım kalır(!).. Cehennem taşları döşenirken, o taşların döşenmesinde figüran olanlar, şimdi ateşten şikayet ediyor. Türk Milleti’nin EGEMENLİĞİ ELİNDEN ALINIRKEN seyredenler, şimdi sistemi şikayet ediyor.

*** Bir gün Türk Milleti uyanmak zorunda kalacaktır. İşte o gün bedel ödeyecek olan sadece bu milletin elinden devletini alanlar olmayacaktır!!. Muhalefeti yanlış yönlendirip, enerjisini yok eden TURUNCU MUHALEFET de hesap verecektir!!.

*** Yargının saraya bağlandığı bir ülkede, kimse güvende değildir. Her an FETÖ gibi bir suçlamayla içeri alınabiliriz. FETÖ ile mücadele eden, hatta FETÖ’nün hedefinde olman hiçbirşey ifade etmez. Dün HERGELEKON kumpaslarında; “kişi ETÖ’ne ÜYE OLDUĞUNU BİLE BİLMEDEN ÜYE OLABİLİR” diye dahiyane bir yorum getirilmişti. Şimdi de FETÖ’ye üye olduğunu bilmeden üye olmuş denebilir. Fehmi Koru gibi tosunların gazetelerinde tutuklanmasını istediği isimleri peşin peşin linç ederek tanrılarına(CİA) KURBAN VERDİKLERİ GİBİ…

Artık;

Balta girmemiş bir orman haline gelen ve insan etiyle beslenen yamyamların yaşadığı bir ülkede yaşadığımızı hiç unutmamalıyız.

*** Ve bizler, yapması gerekeni yapmayan, mış gibi davranan TURUNCU MUHALEFETE;

YUUUH ÇEKİYORUZ!!.

*** Ve Özcan Pehlivanoğlu’nun yazdığı gibi;

Siyaset, küresel şirketlerin kontrol ettiği siyasetçilerin elinden alınmadan, egemenliğimizi ASLA geri alamayız.

Zahide UÇAR

09.01. 2019

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın