Çağrı

Çağrı

Türkiye Cumhuriyetinin duyarlı Savcılarını

Türkiye Cumhuriyetini, kurumlarımızı, insanlarımızı savunmaya ve

AKP tarafından sergilenen hukuksuzluklara ve

zulümlere karşı göreve çağırıyoruz!

 

Eğer Prof. Dr. Mehmet Haberal’e bir şey olursa başta AKP’liler sonra AKP yöneticilerine tepki göstermeyen yetkililer sorumlu olacaklardır!

 

Bile bile, kasten sağlığı ve hayatı tehlikeye sokulan Prof. Dr. Mehmet Haberal’e hasta hakları ve anayasa ihlalleriyle yapılan zulümler ve baskılar karşısında,  eşinden, çocuklarından, akrabalarından çocukluk arkadaşlarından, okul arkadaşlarından, askerlik arkadaşlarından,  iş arkadaşlarından, öğrencilerinden, hastalarından, hemşehrilerinden, Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında bulunan milletvekillerinden, barolardan, barolar birliğinden, Tabipler Birliği’nden, Eczacılar Birliği’nden, vatandaşlarımızdan, sivil toplum örgütlerinden, gazetelerden, gazetecilerden, yazarlardan, dünya ülkelerinden öfke ve kin içerisinde bulunan AKP yöneticilerine ve uzantılarına ne yazık ki ciddi bir tepki görememekteyiz.

 

AKP ile hayatı tehlike içerisinde olan  Prof. Dr. Mehmet Haberal’i savunmak hepimizin görevi olmalı! Sizi insanlık adına göreve çağırıyor ve AKP yöneticileri  ve görev sorumluluklarını unutarak onlara yandaşlık yapan, meslek ilkelerine uymayan, hakim, savcı, doktor gibi bütün suçlular hakkında suç duyurusunda bulunmaya çağırıyorum.

 

 

Selam ve sevgilerimle.

 

Üzeyir Lokman ÇAYCI
İç Mimar – Endüstri Tasarımcısı
55, rue Louise Michel
78711 Mantes la Ville
FRANCE

 

 

uzeyir.cayci@free.fr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Enbiya Suresi 96'daki Yecüc Mecüc Nedir?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın