KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Çaldıkları Deniz Bisikleti İle Gölde Mahsur Kalınca Polisi Aradılar

Çaldıkları Deniz Bisikleti İle Gölde Mahsur Kalınca Polisi Aradılar

Adana’da 3 arkadaş, gece saatlerinde doğum günü kutlamak için çaldıkları deniz bisikletiyle açıldıkları gölde mahsur kalınca polisi arayıp yardım istedi. Olay yerine giden polis ekipleri, deniz polisine durumu bildirip gençlerin adadan kurtarılmasını sağladı.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAK İÇİN, DENİZ BİSİKLETİ ÇALIP GÖLE AÇILDILAR

Olay, sabah saatlerinde Seyhan Baraj Gölü’nde meydana geldi. İddiaya göre, Galip B. (23) ve Nazmi Furkan E. (24) ismi öğrenilemeyen başka bir arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için gece 03.00’da göl kenarından deniz bisikleti çalıp göle açıldı.DENİZ BİSİKLETİ SU ALMAYA BAŞLADI

Gölde içki içen gençlerin kullandığı deniz bisikleti su almaya başlayınca 3 genç paniğe kapılıp göl içerisinde bulunan Sevgi Adası’na gitti.

POLİSİ ARAYARAK YARDIM İSTEDİLER

Adada mahsur kalan gençler sabah 07.00’a kadar bekleyip cep telefonlarından “155 Polis İmdat” hattını arayarak polisten yardım istedi. Olay yerine giden polis ekipleri ise deniz polisine durumu bildirip gençlerin adadan kurtarılmasını sağladı.

“TELEFONDA DAKİKAMIZ YOKTU ÇÜNKÜ”

Deniz polisinin botuyla karaya çıkan gençler, kendilerini görüntüleyen muhabire, “Arkadaşın doğum günü. Kutlama vardı. Biz de gece buradan aldık deniz bisikletini. Yarı yolda kaldık geri dönemedik. Biz de adaya gittik. Oradan da 155’i aradık. Telefonda dakikamız yoktu çünkü” açıklamasında bulundu. 3 genç ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Öğretmen Türker Manga'nın Örnek Davranışına Feke Kaymakamlığı ve Feke Belediye Başkanlığından Destek
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın