KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Türkeş Manga’yı Ziyaret Etti

Ceyhan’da AK Partiyi aldığı oylarla zirveye çıkartan fakat düzenlenen bir kumpasla belediye başkanlığı görevinden geçici olarak uzaklaştırılan Başkan Alemdar Öztürk KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş manga’yı ziyaret ederek güncel konular hakkında sohbet etti.

KozanBilgi.Net Genel yayın Yönetmeni Türkeş Manga Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken “Sayın Başkan biz tarafsız yayın yapan bir yayın kuruluşuyuz. Ama sizin yanınızda biz tarafız. Çünkü siz saygıdeğer Ceyhan’lıların oyları ile o makama gelmiş bir belediye başkanı olarak Ceyhan’ın FETÖ/Pdy terör örgütü tarafından işgal edilmiş-çalınmış arazilerini Ceyhan halkına tekrar kazandırdınız. Birileri şu an varsın gülsünler ama bu gülmeleri kısa sürecektir. Allah her zaman doğru insanların yanındadır. Bizler de sizin çizginizi çok iyi biliyor ve gasp edilen haklı davanızda her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

KozanBilgi.Net’in yayın merkezi Fulya Markette bulunan Gaziköy’lü vatandaşlarda Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederken hukuksuz görevden uzaklaştırma süresinin sona ererek tekrar göreve geleceği günü sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esnaf Kaderine Terk Edildi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın