Ceyhan Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleşti

Ceyhan Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleşti

Ceyhan Belediye Meclisi Nisan ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Alemdar Öztürk başkanlığında gerçekleştirdi.

Belediye meclis salonundaki toplantı 1 dakikalık saygı duruşunun ardından başladı. Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan’ın menfaatleri konusunda birlik ve beraberlik örneği sergiledikleri için tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

Gündemin 2. maddesinde encümen üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Encümen üyeliklerine Cumhuriyet Halk Partisi’nden Süleyman Yoltay, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Hanife Şumnu ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden Huzeyfe Menekşe seçildiler.

SAMSUNG CSC

Gündemin 3. maddesi gereği imar komisyonuna: Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mustafa Özdemir,  Milliyetçi Hareket Partisi’nden Aynur Çetiner ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Zafer Topaloğlu, Murat Yürük ve Uğur Aygül seçildiler.

Plan bütçe ve hesap komisyonuna: Cumhuriyet Halk Partisi’nden Nilgün Coşar, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hasan Toprak ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Sami Özsoy, Ahmet Nuri Sabuncu ile Hanife Şumnu seçildi.

Kanun nizamname komisyonuna: Cumhuriyet Halk Partisi’nden Taner Önük, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Öznur Özbek ile Adalet Kalkınma Partisi’nden Sami Özsoy, Özcan Özal ve Zafer Topaloğlu seçildiler.

Gündemin 4. maddesinde ise Ceyhan Belediyesi’nin 2014 mali yılı denetim raporu okundu.

Gündemin 5. maddesi gereği belediye 2014 yılı kesin hesabı görüşülerek oy birliğiyle plan bütçe ve hesap komisyonuna havale edildi.

Gündemin 6. maddesinde ise 2014 mali yılı faaliyet raporu okundu ve oy birliğiyle plan bütçe ve hesap komisyonuna havale edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın