Ceyhan Belediyesi Arı Gibi Çalışıyor

Ceyhan Belediyesi Arı Gibi Çalışıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, yaz sezonun başından beri ilçe genelinde asfalt ve parke yol çalışmalarını devam ettirdiklerini söyledi.

Geçen yıl 13 mahallenin yolunu tamamladıklarını belirten Başkan Alemdar Öztürk, belirlenen program dâhilinde yaz sezonu başından beri ilçe genelinde asfalt, satıh kaplama ve kilit parke yol çalışmalarının m devam ettiğini söyledi.

Birkent, Körseli ve Gümürdülü mahallelerinde başlatılan kilit parke yol yapımı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “bu yıl ki 450 günlük çalışma planında toplam 2 yüz 88 bin metre kare kilit parke, 120 bin metre yağmur oluğu ve 15 bin metre bordür döşeyerek 27 mahallemizin daha yollarını tamamlamış olacağız.” dedi.

GÜMÜRDÜLÜ YOL

Başkan Alemdar Öztürk,
“ Amacımız Ceyhan’ı herkes için yaşanabilir, modern bir kimliğe kavuşmasını sağlamaktır. Ekiplerimiz sıcak asfaltın yanı sıra parke yol, kaldırım, satıh kaplama ile bakım ve onarım çalışmalarını da titizlikle sürdürmektedir. Toplam 9 bin 400 ton sıcak asfalt ve 650 ton penetrasyonlu asfalt çalışması gerçekleştirdik.” Dedi.

KÖSRELİ YOL

Yapılan çalışmaları değerlendiren vatandaşlar ise, “Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk başta olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suudi Arabistan’dan şoke eden ‘Hac’ kararı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın