Ceyhan Belediyesi Gençlik Konserini 20 Bin Kişi İzledi

Ceyhan Belediyesi Gençlik Konserini 20 Bin Kişi İzledi

Ceyhan Belediyesi Tarafından Düzenlenen Gençlik Konserini 20 Bin Kişi İzledi

EMRE AYDIN CEYHANLILARI COŞTURDU

Ceyhan Belediyesi tarafından düzenlenen‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen muhteşem konserde, sahneye çıkan sevilen pop müzik sanatçısı Emre Aydın, şarkılarını Ceyhanlı gençler için söyledi. Kaymakamlık önü Cumhuriyet Meydanı’ndaki konseri 20 bin kişi izledi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, göreve geldikleri 30 Mart 2014 tarihinden itibaren belediye olarak bu süre zarfında gerçekleştirmiş oldukları hizmet ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SAMSUNG CSC

SOSYAL VE KÜLTÜREL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI ÖNEMSİYORUZ

Belediyeciliğin, sadece yol su ve temizlik işlerinden ibaret olmadığını; sosyal ve kültürel anlamda hizmetin verilmesinin gerekliliğine inandıklarını belirten Alemdar Öztürk,

“13 yıl boyunca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde harikalar ortaya koyan kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın ortaya koyduğu belediyecilik anlayışı ile sizlere hizmet verme gayretindeyiz. Allahın izniyle hükümetimizin de desteğiyle Ceyhan’ımızı hizmetle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bütünşehir yasası ile mahalleye dönüşen köylerin isimlerinin yazılı olduğu tabelalara bile hizmeti kıskananlar tarafından zarar verildiğini anımsatan Alemdar Öztürk, ‘daima Ceyhan daima hizmet’ anlayışıyla hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.

KONSER (3)

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ CEYHAN’DA AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYARIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Mayıs’ta Adana’da yapacağı konuşmaya da değinen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Adana’da görmekten şeref duyacağız. Ancak zatın biri Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Adana’ya gelişi ile ilgili olarak devlet terbiyesine, adabına yakışmayan, saygısız bir uslupla maalesef talihsiz bir beyanat vermiştir. Ama biz Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Ceyhan’da görmekten ve ağırlamaktan şeref duyacağız.” Dedi.

GENÇLER OYLARINA SAHİP ÇIKMALI

Başkan Alemdar Öztürk’ün konuşmasının ardından kürsüye gelen Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Fatmagül Demet Sarı, gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlayarak; “hepimiz 7 Haziran seçimlerini bekliyor ve hazırlanıyoruz. İlk defa oy kullanacak gençlerimiz oylarınıza sahip çıkın, bizler Ceyhanlı Gençlerimize güveniyoruz.” dedi.

SAMSUNG CSC

GENÇLERİMİZ GELECEK NESİLLERİN IŞIKLARIDIR

TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “öncelikle gençlerimizi çok seviyoruz. Çalışmalarımızı siz gençler için yapıyoruz çünkü gençlerimiz gelecek nesillerimizin ışıklarıdır. Bizler yerlerimizi siz genç nesillere bırakacağız. 7 Haziran seçimlerinde gençlerimize büyük görevler düşüyor. Sizlerin bu görevleri en iyi şekilde yapacağınıza da inanıyoruz. ”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN