Ceyhan Belediyesi Kadınlar Gününe Özel Resim Sergisi Düzenledi

Ceyhan Belediyesi Kadınlar Gününe Özel Resim Sergisi Düzenledi

Ceyhan Belediyesi’nin destekleri ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ münasebetiyle sanatçı Saadet Gökçegöl tarafından ‘ Bırakılan İzler’ isimli resim sergisi düzenlendi. Başkan Alemdar Öztürk, sergiye katılan tüm kadın misafirlere kırmızı karanfil dağıttı.

Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi sergi salonunda düzenlenen ve 3 gün sürecek olan serginin açılışını Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk gerçekleştirdi.

8 Mart Dünya Kadınkar Günü’nde kadın resim sanatçısı Saadet Gökçegöl tarafından açılan ve çok sayıda eserin bulunduğu sergi öncesi kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Belediyesi olarak bu tür çalışmalara her zaman destek olacaklarını söyledi.

SAMSUNG CSC

Alemdar Öztürk, “ başımızın tacı olan kadınlarımızın kıymetini günün her saati, yılın her günü bilmemiz ve hatırdan çıkarmamamız gerekir. Bu konuya dikkat çekmek amacıyla Ceyhan Belediyesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde resim sanatçısı Sayın Saadet Gökçegöl hanımefendinin eserlerinden oluşan resim sergisini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başta sanatçımız Saadet hanımefendi olmak üzere serginin düzenlenmesinde emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” Dedi.

SAMSUNG CSC

Saadet Gökçegöl ise kendilerine bu imkânı tanıyan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve eşi Kübra Öztürk’e teşekkür etti.

SAMSUNG CSC

Kadınlar gününe özel olarak açılan sergideki eserlerin satışından elde edilecek gelirin ise ihtiyaç sahibi vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunulmak üzere Lokman Hekim Hayır Çarşısı’na aktarılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan Kızılay’dan Başkan Özgan’a Teşekkür Belgesi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın