Ceyhan Belediyesi Prefabrik Taziye Evleri Yapıyor

Ceyhan Belediyesi Prefabrik Taziye Evleri Yapıyor

Ceyhan Belediyesi tarafından yapılması planlanan prefabrik taziye evlerinin ilki Emek Mahallesi’nde hizmete giriyor.

Taziye evindeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Fen İşleri Müdürü Hacı Mustafa Korkmaz’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ceyhan’da ilk etapta 7 taziye evi yaptırılacağını belirten Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Emek Mahallesi muhtarlığı yanında yaptırılan taziye evinin bitme aşamasına geldiğini söyledi.

SAMSUNG CSC

Kontrolü belediyede olacak taziye evlerinin 100 metre kare oturumlu olduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, taziye evlerinde görevli bir personelin olacağını; çevre düzenlemesinin yanı sıra klimasından taziye evi için gerekli tüm teçhizatın yer alacağını söyledi.

Alemdar Öztürk, “ seçim öncesi halkımıza verdiğimiz sözlerden biri de taziye evleri projesiydi. Allah’ın izniyle bu sözü yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Taziye evlerinin ilkini İnşallah bir iki hafta içersinde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Allah’ın izniyle diğer taziye evlerini de ilçemize kazandırıp bu alanda büyük bir eksiği de gidermiş olacağız.” Diye konuştu.

SAMSUNG CSC

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın