Ceyhan Belediyesi Yeni Parklar Kazandırmaya Devam Ediyor

Ceyhan Belediyesi Yeni Parklar Kazandırmaya Devam Ediyor

Ceyhan Belediyesi’nin ilçedeki mahallelere park kazandırma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Başkan Alemdar Öztürk yapımı devam eden Şahin Özbilen mahallesindeki parkın yapım çalışmalarını inceledi ve Park ve Bahçeler Müdürü Atilla Keskinden bildi aldı.

Özellikle köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim birimlerinde devam eden çalışmalarda Dokuztekne,Doruk,Sarımazı,Mercimek, Günyazı, Sağırlar, Sirkeli ve Toktamış mahallelerine yeni parkların yanı sıra Ceyhan ilçe merkezindeki  tüm mahallelere Parklar kazandırmaya devam ediyor.

Şahin Özbilene yeni yapılan parkın kontrolleri yapıldı. 2

YEŞİLLER İÇERİSİNDE BİR CEYHAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ceyhan’da 50 yeni park daha yapıp vatandaşların hizmetine sunacaklarını belirten Belediye Başkanı Alemdar Öztürk “ekiplerimizin Dokuztekne, Günyazı, Sağırlar, Sirkeli ve Toktamış,mercimek ve Sarımazı mahallelerinde yapımına devam ettiklerini bazı  çocuk oyun alanları ile  parkları hizmete açtıklarını belirtti.

Şahin Özbilene yeni yapılan parkın kontrolleri yapıldı. 3

Başkan Alemdar Öztürk yapımı devam eden Şahin Özbilen mahallesindeki parkın yapım çalışmalarını inceledi parklarımızı Allah’ın izniyle en kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Çevre düzenlemesinin yanı sıra parklarımıza çocuk oyun grupları da monte ediyoruz. İnşallah Ceyhan’da çoğunluğu köy iken mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimleri olmak üzere 50 yeni park daha yapıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” Dedi ve yeşiller içerisinde bir Ceyhan için çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elektronikçi esnafından muafiyet çağrısı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın