Ceyhan Belediyesinden Suriyeli Türkmenlere Yardım Kampanyası

Ceyhan Belediyesinden Suriyeli Türkmenlere Yardım Kampanyası

Ceyhan Belediyesi ile Sivil Toplum Kuruluşları (SKT) işbirliğiyle Suriyeli Türkmenlere Ayni yardım kampanyası başlattı.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Suriyeli Türkmenlere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattıklarını bu yardım kampanyasını Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte yaptıklarını ifade etti. Başkan Öztürk komşumuz Suriye’de yaşanan olaylar neticesinde binlerce aile ve çocuklarımızın çektikleri acılarına kayıtsız kalmamak adına yardım kampanyası başlattıklarını ve bu kampanyaya tüm Ceyhanlı Hemşerilerimizi davet ediyorum dedi.

ALEMDAR ÖZTÜRK KUTLU DOĞUM HAFTASI VE REGAİB MESAJI

BAŞKAN ÖZTÜRK YAPILACAK YARDIMLARLAR BİZLERE GÜÇ KUVVET VERECEKTİR

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Suriyeli Türkmen Soydaşlarımıza her türlü ayni yardım ve fedakârlıklardan kaçınmayacağız yapacağımız yardımlar  bizlere hem güç verecek hemde daha iyi çalışma azmi verecektir dedi.

Başkan Öztürk Türkmenlerimizi kimsesiz bırakmamalıyız. Kış mevsiminin de başlamasıyla oluşan ağır şartlara karşı soydaşlarımıza destek olmak;  yaşadıkları acıları ve karşılaşılaştıkları olumsuzlukları biraz olsun bertaraf etmek, soydaşlık ve insanlık bilincinin gereğini yerine getirmek adına bir yardım kampanyası başlattıklarını ifade etti.

Vatandaşlarımızın Lokman Hekim hayır çarşına yardımlarını ulaştırmaları halinde yapılan ayni yadımlar Suriyeli Türkmenlerimize ulaştırılacaktır Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Gürçam’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın