CEYHAN MİLLİ EĞİTİM KOÇER’LE COŞTU

CEYHAN MİLLİ EĞİTİM KOÇER’LE COŞTU

Ceyhan Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu güne Ceyhan Milli Eğitimde köklü değişikliklere imza atan Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER, kurduğu proje ekibi ile onlarca başarılı proje gerçekleştirdi.

Son olarak Milli Eğitim Bakanlığı ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu işbirliğinde milletin ortak değerlerinin ülkeye ait motiflerle nesilden nesile aktarılması ve çocukların hayal güçlerinin geliştirilmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce “Anadolu Masalları” projesi hayata geçirildi.

Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce masal anlatıcılığı uzaktan eğitim kursu düzenlendi. Kurs sonunda başarılı olan öğretmenler arasından 26 Gönüllü Öğretmen 33 masalı seslendirdi. Öğretmenler tarafından seslendirilen masallar “Masal Yolu” masal yolu uygulamasında toplanarak Google Play Store (bit.ly/masalyolu) uygulamasında yerini aldı. Kısa sürede binlerce kez dinlenen masallar büyük beğeni aldı.

Bu güzel proje ve uygulama için Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat KOÇER ve tüm emek veren öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarıların devamını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gençlerimizin yüzde 70’i ekonomik endişe içinde
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN