Ceyhan ve Adana AK Parti Teşkilatları, Başbakan Binali Yıldırım’ı Kabullenemedi

Ceyhan ve Adana AK Parti Teşkilatları, Başbakan Binali Yıldırım’ı Kabullenemedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Ceyhan ve Adana teşkilatları, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali YILDIRIM’ın görsellerini parti binasına halen asmadı.

Binali YILDIRIM’ı Kabullenememe

Başbakan Binali YILDIRIM’ı kabullenememekten ileri gelen bu durum, AK Parti tabanında rahatsızlığa yol açıyor. Bu olumsuzluklara Adana il teşkilatının çanak tutması da huzursuzluk oluşturuyor.

R.T.ERDOĞAN’ın Afişleri Jet Hızıyla Kapatılmıştı

Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra Genel Başkan ve Başbakan’lığa gelen Ahmet DAVUTOĞLU afişleri, jet hızıyla ERDOĞAN’ın görsellerinin üzerine giydirilmişti.

Ceyhan ve Adana yönetimleri o günden bu yana aynı kaldığı halde Başbakan Binali YILDIRIM için halen afiş tanıtımları yapılmadı.

ERDOĞAN Karşıtlığı mı?

Yönetimde çok sayıda ismin R.Tayyip ERDOĞAN karşıtı olması ve her seçimde aleyhine çalışmış olması da bu olumsuzlukta artı etken oluyor.

ERDOĞAN’ın Arkadaşını da İhraç Etmişlerdi

R.T. ERDOĞAN’ın arkadaşlığını yapan ve ERDOĞAN tarafından 2003 yılında evine bizzat giderek ziyaretini yaptığı Fehmi KANLI da aynı yönetimler tarafından savunması bile alınmadan ihraç edilmişti.

Binali YILDIRIM Neden Tanınmıyor?

Yönetimin tanımakta tereddüt ettiği Başbakan Binali YILDIRIM için AK Partililer, Ceyhan teşkilatlarının ötekileştirmesine karşı çıkıyor. Fakat şikayet ettikleri Adana il teşkilatı da bu olaya seyirci kaldığı için; “kimi kime şikayet ediyoruz ki!” çaresizliğine düşüyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın