Ceyhan’da ‘Hayallerin Hayal Olmasın’ Paneli

Ceyhan’da ‘Hayallerin Hayal Olmasın’ Paneli

Ceyhan Kaymakamlığı’nın madde bağımlılığı ile mücadele etmek amacıyla düzenlemiş olduğu ‘Hayallerin Hayal Olmasın’ paneli gerçekleştirildi.

Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Hayallerim Hayal Olmasın’ paneli öncesi madde bağımlılığı temalı resim sergisi gezildi, Pandomim gösterisi yapıldı.

SAMSUNG CSC

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve Kaymakam Mustafa Ünlüsoy birer konuşma yaptılar.

SAMSUNG CSC

Panelistler Adana Başsavcı Vekili Cumali Tülü, doç. Dr. Nebile Dağlıoğlu, Doç. Dr. Ayşegül Yolga Tahiroğlu, Yrd. Doç Oğuzhan Kırdök ve Yrd. Doç. Özge Metin ise madde bağımlılığı ve zararları hakkında bilgiler verdi.

SAMSUNG CSC

Panelin ardından protokol kortej eşliğinde İ.M.K.B. Lisesi’ne kadar birlikte yürüdü. Öğrenciler, tarafından protokole ve misafirlere çorba ikramı yapıldı. Daha sonra protokol ve öğrenciler, üzerinde ‘Hayallerin Hayal Olmasın’ yazılı bin adet balonu hep birlikte gökyüzüne uçurdu.

SAMSUNG CSC

Panele Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Can, ilçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler de katıldı.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın