Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Ceyhan’da Park Bahçeler Müdürlüğü Yabani Ot Ve Refüjlerde Bakım Ve Onarım Çalışmaları Sürdürüyor

Ceyhan’da Park Bahçeler Müdürlüğü Yabani Ot Ve Refüjlerde Bakım Ve Onarım Çalışmaları Sürdürüyor

Ceyhan Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri şehir genelindeki yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, park bakım ve revize çalışmalarını sürdürüyor.

Ceyhan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; şehir genelinde sorumluluk kapsamındaki Bütünşehir yasası ile köyden mahalleye dönüşen tüm mahallelerde ve ilçe Şehit Mustafa Durmaz parkı. genelindeki Cumhuriyet Mahallesindeki park. Hasan Ağa Camii yanı parkı ve diyaliz civarı.İhsan Demirtaş Ortaokulu.Hasanağa Camii yanı ,6 Ocak Mahallesi. Şehit Komiser Süleyman Çakır koşu yolu, Gazi Osman Paşa Mahallesi Devlet Demir Yolları duvar dibi süs bitkileri ile birlikte tüm mahallelerde bulunan parkların bakım, revize, çim biçme, yabani ot temizliği, bitki bakım ve budama çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

ceyhanda-park-bahceler-mudurlugu-yabani-ot-ve-refujlerde-bakimlarini-surduruyor-4

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, vatandaşlara daha iyi hizmet vermek adına Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin, ilçe genelindeki toplam 99 park, yeşil alan ve refüjlerde bakım, sulama, revize, çim biçme, yabani ot temizliği, bitki bakım ve budama çalışmalarını düzenli olarak yerine getirdiğini söyledi.

ceyhanda-park-bahceler-mudurlugu-yabani-ot-ve-refujlerde-bakimlarini-surduruyor-2

ceyhanda-park-bahceler-mudurlugu-yabani-ot-ve-refujlerde-bakimlarini-surduruyor-3

ceyhanda-park-bahceler-mudurlugu-yabani-ot-ve-refujlerde-bakimlarini-surduruyor-5

ceyhanda-park-bahceler-mudurlugu-yabani-ot-ve-refujlerde-bakimlarini-surduruyor-6

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN