Ceyhan’da, “Son Peygamber’in (sav) Hayatı” Konulu Ufka Yolculuk Yarışması Düzenleniyor

Ceyhan’da, “Son Peygamber’in (sav) Hayatı” Konulu Ufka Yolculuk Yarışması Düzenleniyor

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına” başvuru kayıtları başladı.

Yarışmayı Adana ili Ceyhan ilçesinde, Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü , proje ortağı olarak düzenliyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin, www.ufkayolculuk.com adresine giderek yayınlanmakta olan yarışma başvuru formunu doldurmalarının yeterli olduğu açıklandı. Başvuru formunda alınan bilgilerin 3. şahıslarla paylaşılmayacağı da duyuruldu.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları, H.1436 / M.2015 yılında Türkiye de Türkçe, Dünya genelinde ise İngilizce dilinde düzenleneceği, yarışmanın Türkçe dilinde “Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi / Prof.Dr. İsmail Lütfi Çakan, N.Mehmet Solmaz” kitabından, İngilizce dilinde “Muhammad / Martin Lings” kitabından yapılacağı açıklandı.

6 (altı) farklı kategoride yapılacak yarışmanın A, B, C, D ve E kategorilerinin Türkçe dilinde, F kategorisinin ise İngilizce dilinde yapılacağı duyuruldu.

Sınava katılım ücretsiz olmakla beraber, yarışmacılar kitaplarını kendileri temin edecekler.

Yarışma kitabı ise; Hacı Öztürk – Öztürkler Eczanesi, Ulus Mahallesi, Hastane Caddesi, No:2 (Hastane kavşağı) Ceyhan / Adana ( Tel: 03226112323 ) adresinden temin edilebilecek.

Yarışma Sınav Merkezlerinin e-posta ve sms yolu ile yarışmacılara bildirileceği ve sınav merkezleri hakkındaki gelişmelerin yarışma sitesinden takip edilebileceği bildirildi.

Yarışma sınavı ise, 8 Cemaziyelahir 1436 / 29 Mart 2015 pazar günü saat 10:00’da gerçekleştirilecek.

2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ardahan Üniversitesi Rektörü 9 makamı birden üstlendi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN