KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar 12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

Sınava girecek gençlerin kaygı ve heyecanlarını bir kenara bırakarak, morallerini yüksek tutmalarını, velilerin de çocuklarına her konuda destek olması gerektiğini ifade etti.

İlçe Başkanı Aydar yayınladığı mesajında şunları kaydetti:
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürkün açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmaksızın koşan, Cumhuriyetimizin ve geleceğimizin güvencesi olan değerli gençlerimiz, gelecekleri için son derece önemli olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) ter dökecekler.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, yoğun bir çalışma temposunun ardından, bu hafta sonu YGS sınavına girecekler. YGS sınavı öğrencilerimizin ‘hayat sınavı’ gibi görmemelerini istiyorum. Çünkü hayat, YGS sınavı kazanmaktan ibaret değildir. YGS sınavına girecek çocuk kadar heyecanlı olan aile, bu sınav aşamasında daha anlayışlı olmaları, öğrenciyi daha motive edeceğini düşünüyorum. Öğrencilerimizin bilgi birikimlerini doğru bir şekilde sınava yansıtarak, emeklerinin karşılığını alacaklarına can-ı gönülden inanıyorum.
Büyük bir azim ve çabayla sınava hazırlanan tüm öğrencilerimizin, ülkemizin geleceği için en iyi şekilde yetişmiş, donanımlı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı birer birey olma yolunda bu önemli aşamayı başarılı bir şekilde geçireceklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek tüm öğrencilerimize emeklerinin karşılıklarını alacakları bir sınav temenni ediyor, başarılar diliyorum.”
Bu duygu ve düşüncelerle; stresten ve heyecandan uzak bir sınav geçirmelerini temenni ediyor ve sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  1.3 milyon esnafa 7 milyar, dört kişiye 18 milyar lira!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın