CHP Çukurova’da görev bölümü

CHP Çukurova’da görev bölümü

CHP Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan, ‘Barış ve başarı’ olarak belirlediğimiz sloganımız çerçevesinde ülkemizin ve Adanamızın refah düzeyinin artması için çalışacağız” dedi

“Genel seçimler, Cumhuriyet kazanımları için çok önemli”

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanlığı, görev bölümü yaptı. Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen olağanüstü genel kurulun ardından göreve başlayan yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.
Yüksel Erdoğan Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu Üyeleri, kararları oybirliğiyle aldı. Yönetim Kurulu kararına göre CHP Çukurova İlçe Sekreteri Hamdi Şevik, İlçe Saymanı Ayşe Alpargu, Eğitim Sekreteri Fatma Dinigüzel, Bilişim Sorumlusu Veli Cuma, Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nilgün Kala, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murtaza Kulu, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuri Şimşek, İş Dünyası ile ilişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Dardağan, Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seda Sezer oldu.

YÜKSEL ERDOĞAN-YONETİM1
“BARIŞ VE BAŞARI”
Görev bölümünün ardından açıklama yapan CHP Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan, CHP bayrağını Adana’da ve Çukurova’da en yukarılara çıkarmak için yoğun bir tempoyla çalışma yapacaklarını söyledi. 7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Adana’da en başarılı parti olacaklarına inandıklarını vurgulayan Erdoğan, “Tüm partililerimizi birlik ve beraberlik duygularıyla hem Türkiye hem de Adanamız için örnek mücadele sergilemeye davet ediyorum. Cumhuriyet kazanımlarının korunup kollanması gereken bir seçimle karşı karşıyayız. ‘Barış ve başarı’ olarak belirlediğimiz sloganımız çerçevesinde ülkemizin refah düzeyinin artması için çalışacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın