CHP Hacıbeyli Mahalle Temsilcisi Sedat Coşkun’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

CHP Hacıbeyli Mahalle Temsilcisi Sedat Coşkun’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

CHP Hacıbeyli Mahalle Temsilcisi iş adamı ve eğitimci Sedat Coşkun, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu. 

KozanBilgi.Net’in Gazi Mahallesindeki yayın merkezine gelen Coşkun, KozanBilgi.Net’in yayınlarını çok beğendiğini söyledi.

KozanBilgi.Net’in ciddi yayıncılık anlayışıyla ilgili görüşlerini de açıklayan Coşkun; “Özellikle bölgemizde olan haber ve gelişmeleri Avrupa’da yaşayan bir çok Hacıbeyli mahalles sakinleri, hısım akrabalarımız takip ediyor, öğreniyorlar. KozanBilgi.Net’in sürekliliği hızlı ve güncel olması okurlarına büyük bir güven veriyor. KozanBilgi.Net sadece haber yapmıyor, bölgemizde eksik olan hizmetler için proje üreterek yetkililere sunuyor ve çözüm üretilmesini sağlıyor. KozanBilgi.Net’in bu hafta ayrıca iki tane uluslararası ödül aldığını öğrendim. Türkeş Beyi kutluyor, bölgemizin gür sesi KozanBilgi.Net’e yayın hayatında başarılar diliyorum” dedi.Türkeş Manga’nın bayrak kampanyasını da çok beğendiğini belirten CHP Hacıbeyli Mahalle Temsilcisi iş adamı ve eğitimci Sedat Coşkun, “Bende sürekli isteyen vatandaşlarımıza bayrak dağıtıyorum. Bayrağımız bizim birlik ve beraberliğimizi pekiştiren en önemli simgelerimizden birisi. O nedenle bayrak isteyen her vatandaşıma ulaştırmaya çalışıyorum” dedi.

Coşkun, KozanBilgi.Net’in yayın merkezi Fulya Markette alış verişe gelen küçük çocuklara bayrak hediye ederek onlarla sohbet etti.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak Sayın Sedat Coşkun’a değerli ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın