CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı ve Balkan Türkleri Derneği Kozan Şube Başkanı Atalay Özer, beraberinde TEMA Vakfı Kozan İlçe Temsilcisi Derya Deniz ile birlikte KozanBilgi.Net’i ziyaret ettiler.

Seçim gezilerine devam eden ve mahalle mahalle vatandaşları ziyaret eden Özer, yayın merkezi Gaziköy Mahallesinde olan KozanBilgi.Net’i de ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile bir süre sohbet etti.

Aday olması durumunda Türkeş Manga’ya projelerini anlatan Özer “Üretici, güvenilir insanlarla çalışacağız. Kozan’da hizmetlerimiz konuşulacak” dedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da ziyaretlerinden dolayı Özer ve Deniz’e teşekkür ederek CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer’e hayırlı olmasını diledi.
KozanBilgi.Net yayın merkezinden ayrılan CHP Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Atalay Özer Gaziköylü vatandaşlarla kahvede ve cadde üzerinde gezerek sohbet etti.

ATALAY ÖZER KİMDİR?

İş Adamı Atalay Özer 1980 yılında Kozan’da doğdu. İlk orta ve lise eğitiminin ardından genç yaşta iş hayatına atılan Özer, yoğun iş temposunun içerisinde üniversite eğitimini de aksatmayarak tamamladı.

2016 yılında hayatını Dr. Zuhal Özer ile birleştirdi. İki çocuk babası olan Özer, on yıldır aktif siyasetin içerisinde bulunmasıyla beraber, 2013 yılında kurulan Kozan Balkan Türkleri Dayanışma ve Kültür dernek başkanı oldu.

Akdeniz Balkan Türkleri Federasyon Başkan Yardımcılığı, Rumeli Balkan Türkleri Konfederasyon yönetim kurulu üyeliği görevlerinde etkin rol aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Müzisyenlerin Feryadı: "Müzik Susmasın Dediler, Bizi Susturdular!"

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
atalay özer

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın