DOLAR 17,9620 0.24%
EURO 18,3366 0.45%
ALTIN 1.031,960,90
BITCOIN 4305233,41%
Adana
29°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

CHP Sarıçam’da Danışma Kurulu toplandı
76 okunma

CHP Sarıçam’da Danışma Kurulu toplandı

ABONE OL
21 Şubat 2016 18:59
CHP Sarıçam’da Danışma Kurulu toplandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Sarıçam İlçe Danışma Kurulu toplantısı geniş katılımlı olarak gerçekleştirildi

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, il ve ilçe danışma kurulu toplantılarının istisnasız bir şekilde yapılacağını belirterek, “Bu toplantılar il ve ilçe örgütlerimizin önümüzdeki dönemdeki çalışma stratejilerini belirlememizdeki en önemli unsurlardan biri olacak” dedi.

“SARIÇAM KIRSALINA ÖZEL ÇALIŞMA MODELİ BELİRLENMELİ”
CHP Sarıçam Danışma Kurulu toplantısı Sarıçam İlçe Başkanlığı toplantı salonunda yoğun katılımlı gerçekleştirildi. Açış konuşmasını yapan Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven, ilçenin özelliklerini ve 1 Kasım seçimlerindeki deneyimlerini aktardığı konuşmasında, Sarıçam’ın gelişmeye en açık ilçe olduğunu vurguladı. Sarıçam kırsalına yönelik farklı bir çalışma modelinin geliştirilmesi gerektiğinin altını çizen Güven, her an seçim varmış gibi çalışmak zorunda olduklarını kaydetti.

“ELEŞTİRİLER VE ÖNERİLER ÇALIŞMA STRATEJİLERİNİN BELİRLEMESİNDE ROL OYNAYACAK”
CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut her ilçenin kendine özgü sosyo-ekonomik ve demografik özellikleri olduğunu belirterek, ilçe danışma kurulu toplantılarında dile getirilen eleştirilerin ve önerilerin ilçe örgütlerinin çalışma stratejilerinin belirlenmesinde en önemli unsurlardan biri olduğunu söyledi.

“SARIÇAM’DAKİ ÇALIŞMA KIRSALI DA ETKİLEYECEK”
Sarıçam’ın Seyhan, Yüreğir ve Çukurova’dan farklı olarak ağırlıklı olarak Adana’nın Feke, Tufanbeyli, Aladağ, Kozan gibi ilçelerinden gelen yurttaşların ikamet ettiği bir ilçe olduğuna işaret eden Barut, kırsal bölgelerde yapılacak çalışmaların Sarıçam’ı, Sarıçam’da yapılacak çalışmaların da kırsal bölgeleri doğrudan etkileyeceğini ifade etti.

CHP SARIÇAM İLÇE DANIŞMA KURULU1

“CHP SARIÇAM’DA HAK ETTİĞİ NOKTAYA GELECEK”
Sarıçam’da CHP’ni önemli bir potansiyelinin olduğunu ancak bu potansiyelin bugüne kadar değerlendirilemediğine işaret eden Barut, “Bütünlüklü bir çalışmayla Sarıçam’da hak ettiğimiz noktaya gelebiliriz. Kitlesel oy geçişlerini CHP lehine çevirmek elimizde. Bunun için danışma kurulu toplantılarını çok önemsiyoruz. Partimizin emektarlarının deneyimleri, eleştirileri ve önerileri doğrultusunda yapacağımız çalışmalarla Sarıçam’da başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.