CHP’de coşkulu bayramlaşma

CHP’de coşkulu bayramlaşma

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Kurban Bayramının Türkiye’ye ve dünyaya barış, huzur, mutluluk ve adalet getirmesi dileğinde bulundu.

YOĞUN KATILIMLI, COŞKULU BAYRAMLAŞMA

CHP Adana İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine Adana milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları, partililer ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

BAYRAMLARIN BİRLEŞTİRİCİ, BÜTÜNLEŞTİRİCİ YÖNLERİ

İl Başkanı Ayhan Barut, dini bayramların ulusal bayramlar gibi, toplumsal birliği, bütünlüğü pekiştiren yönlerine dikkati çekerek, “Ülkemizin içinden geçtiği bu sıkıntılı günlerde ulusal bayramlarımızın kutlanmasına vesile olan Kuvayı millîye ruhuna ve dini bayramlarımızın birleştirici, bütünleştirici, özelliklerine çok daha fazla ihtiyacımız var” dedi.

“TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Tüm zorluklara ve sıkıntılara karşın umutsuzluğa kapılma, mücadeleden vazgeçme gibi bir lüksün olmadığını dile getiren Barut, Türkiye’nin geleceği için her yurttaşa görev düştüğünü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisi olması dolayısıyla CHP’ye ve CHP’lilere daha büyük görevler düştüğünü ifade etti. Barut, Cumhuriyetin ve demokrasinin korunması, toplumun huzuru, refahı, birliği ve bütünlüğü için her zamankinden daha fazla çalışacaklarının altını çizdi.

KURBAN BAYRAMI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN İYİ BİR FIRSAT

Kurban Bayramı’nın toplumdaki ayrışmaların son bulması, birliğin ve beraberliğin sağlanması açısından iyi bir fırsat olduğunu dile getiren Barut, Kurban bayramının Türkiye’ye ve dünyaya barış, huzur, mutluluk ve adalet getirmesi temennisinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Korgeneral Osman Erbaş helikopter kazasında şehit oldu

ADALET, BARIŞ, HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİ TEMENNİSİ

Tüm yurttaşların Kurban Bayramını kutlayan Barut, “Terör ve savaş nedeniyle akan kanın durduğu, özgürlüklerin genişlediği, demokrasinin gerçek anlamda yaşam bulduğu, barışın, adaletin ve eşitliğin hakim olduğu bir dünyanın inşa edilmesine vesile olması dileğiyle tüm yurttaşlarımızın bayramınızı kutluyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın