CHP’li adaylar Karataş’a çıkarma yaptı - KozanBilgi.Net

CHP’li adaylar Karataş’a çıkarma yaptı

CHP’li adaylar Karataş’a çıkarma yaptı

CHP Adana milletvekili adayları Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Müzeyyen Şevkin ve Yüksel Karaaslan, ilçe halkından büyük ilgi gördü

“Karataş, kaderine terk edilemez”

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayları, Karataş ilçesine adeta çıkarma yaptı. İlçe Başkanı Ersan Aygün’le birlikte ‘Turizm Haftası’ etkinliklerine katılan Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Müzeyyen Şevkin ve Yüksel Karaaslan, alkışlarla ilçede tur attı.

adaylar karataşta (3)
Esnaf, yaşlı, çocuk, genç, öğrenci ve kadınlarla bir araya gelen CHP’li adaylar ilçe halkından büyük ilgi gördü.
“HALKIMIZLA EL ELEYİZ”
Karataş’ın CHP’li Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın ilçede son bir yılda önemli çalışmalar yaptığına işaret eden CHP’li adaylar iktidarın destek vermemesi nedeniyle turizm cenneti olabilecek Karataş’ın kaderine terk edilmesine izin vermeyeceklerini kaydetti.

zülfikar inönü tümer-karataş (10)
CHP’nin tüm plan ve programlarını iktidar olmak üzerine kurduğunu ve tüm Türkiye’de CHP rüzgarı estiğini dile getiren Tümer, Özdiş, Uslupehlivan, Şevkin ve Karaaslan, “Halkımızla birlikte, el ele, kol kola iktidara yürüyoruz. Adana’nın büyük köy görüntüsünden kurtulmasını sağlayacağız. Halkımızın çağdaş geleceğine ışık tutacağız. Karataş ilçemizin de tam anlamıyla bir turizm cenneti olmasının önünü açacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın