CHP’li gençler geçim derdindeki esnafın yanında

CHP’li gençler geçim derdindeki esnafın yanında

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Gençlik Kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafın sorunları için açıkladığı 17 maddelik çözüm önerilerini kuzey ilçelerde faaliyet gösteren esnafa anlattı. İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, “Sadece seçim zamanı değil geçim zamanında da halkımızla ve esnafımızla beraberiz” dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi ve il gençlik kolları yönetim kurulu, ilçe gençlik kolları başkanları ve üyeleri, Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke ilçelerinde ilçe başkanlarıyla birlikte esnaf ziyaretleri yaptı.

CHP’NİN ESNAFIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ANLATTILAR

Covid-19 salgını sürecinde borçları katlanarak artan ve yaşam mücadelesi veren esnafın sorunlarının çözümü için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı 17 maddelik çözüm önerilerini içeren broşürleri esnafa dağıtan CHP’li gençler, esnafın CHP’den ve CHP’li belediyelerden beklentilerini de dinledi.

ŞEHİTLER İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUTULDU

Saimbeyli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla Saimbeyli halkına da Türk bayrağı da armağan eden CHP’li gençler Saimbeyli şehitliğinde de ülkenin bağımsızlığı ve özgürlüğü için canlarını feda eden şehitler için Kuran-ı Kerim okuttu.

CHP HERKES İÇİN VAR

CHP’nin halkın sorunlarına akılcı, uygulanabilir çözümler içeren politikalar ürettiğinin altını çizen İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, “Partimizin halkın yararına olan bu politikalarını halkımıza doğru bir şekilde anlatacağız. Sadece seçim zamanında değil halkımızın geçim derdiyle mücadele ettiği zamanlarda da halkımızın yanındayız. Ekonomik sorunlarla boğuşan esnafımızı bu zor günlerinde yalnız bırakmayacağız. Esnafımız asla yalnız değildir, çünkü Türkiye’nin birleştirici gücü olan CHP, herkes için var” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Orhan Sümer, “İktidar garibanları unuttu”
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN