CHP’li Özdiş ÇYDD Adana ve Çukurova Şubelerini ziyaret etti

CHP’li Özdiş ÇYDD Adana ve Çukurova Şubelerini ziyaret etti

“HER KIZIMIZ BİR YILDIZ”

CHP Adana Milletvekili, TBMM İdare Amiri İbrahim Özdiş, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Mercedes-Benz’in başlattığı ”HER KIZIMIZ BİR YILDIZ ” projesinin Adana’lı yıldız kızlarını ziyaret etti.

Mercedes-Benz Türk ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) 2004 yılında başlattığı “Her Kızımız Bir Yıldız” projesi kapsamında desteklenen öğrencilerden 20 yıldız kız bu yıl Adana’dan çıkmıştı. Haberi öğrendiğinde Ankara’dan Adana’ya her kız öğrenciye birer tebrik mektubu gönderen CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Adana Şubesi’ni ziyaret ederek kız çocuklarıyla tanıştı, Atatürk baskılı kupa hediye etti.

“Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK  ve örnek insan Türkan SAYLAN’ın izinden giden kızlarımız. Sizin her türlü gelişiminizde ve başarınızda yanınızda olanlara, sizlere emeği geçenlere teşekkür ederim” ifadelerini kullanan CHP’li Özdiş “Geleceğin aydınlık Türkiye’sinin sönmez ışıkları olarak, başarılarınızın devamını diler, sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın