KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Cihangir Koç, Çukurova Gençlik Kolları Başkanı oldu

Cihangir Koç, Çukurova Gençlik Kolları Başkanı oldu

“Parti bayrağımızı yukarılara çıkaracağız”

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Cihangir Koç, atandı. İl Gençlik Kolları yönetim kurulu kararıyla ilçe gençlik kolları başkanlığına atanan Cihangir Koç, Çukurova’da partisinin bayrağını daha yukarılara çıkarma gayretinde olacaklarını vurguladı.

Çukurova ilçesinde genç potansiyelinin yüksek olduğuna işaret eden Koç, “Türkiye’nin daha çağdaş, modern ve eğitim seviyesi yüksek bir noktaya ulaşabilmesi için gençlere büyük görevler düşüyor. Biz de Çukurova’dan başlamak üzere partimiz çatısı altında bir araya getireceğimiz gençlerimizle ülkemizin zor süreçten çıkması için olumlu katkılar sunacağız” dedi.

Kendisini bu göreve layık gören il gençlik kolları yönetiminin yanı sıra il gençlik kolları başkanlığına ve partili büyüklerine teşekkür eden Koç, “CHP, Türkiye Cumhuriyeti’nin çimentosudur, sigortasıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti ile birlikte ikinci büyük eseri olan CHP, 7’den 70’e, 80 milyon yurttaşımızı kucaklayacak, geleceğe emin adımlarla ilerlemesini sağlayacak bir yapıdadır” diye konuştu.

CHP Çukurova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cihangir Koç, Adanalı gençleri CHP saflarına davet etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Esnaf Kaderine Terk Edildi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın