Çokak Mahallesi Muhtarı Üzeyir Çürük’ten Teşekkür Mesajı

Çokak Mahallesi Muhtarı Üzeyir Çürük’ten Teşekkür Mesajı

Kozan Belediyesi tarafından Çokak Mahallesindeki ‘Şehit Uzman Çavuş Fehmi Bingöl Parkı’nda yapılan yenileme ve peyzaj çalışmalarından dolayı, Muhtar Üzeyir Çürük bir açıklama yaptı.

En çok hizmeti bu dönemde aldıklarını söyleyen Çokak Mahallesi Muhtarı Üzeyir Çürük yaptığı teşekkür açıklamasında şunları söyledi: “Ne zaman belediyeyi arasak mutlaka ihtiyaçlarımıza cevap veriliyor. Gerek yollarımız gerek parkımız gerekse ilaçlama noktasında hiç sıkıntı çekmiyoruz. Çocuklarımızın ve yetişkinlerin güzel zaman geçirebileceği bir parka kavuştuğumuz için ayrıca çok mutluyuz.

muhtar çürükten başkan öztürke teşekkür3Bu parkı geçtiğimiz yıllarda İl Özel İdaresi tarafından yapılmıştı fakat bakımsızlık nedeni ile kullanamıyorduk. Kozan Belediyesi buraya oyun grupları yerleştirerek parkımızın ağaçlandırmasını, aydınlatmasını ve çevre düzenlemesini yaptı. Burayı çok güzel bir parka dönüştüren Kozan Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk ve ekibine kendi adıma ve mahallem adına teşekkür ediyorum. Hava serinleyince parkın çocuklarımızla dolup taşması, evlatlarımızın böyle alanlara ne kadar ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Çocuklarımızın güzel zaman geçirmesini, kaynaşmasını, birlik ve beraberliğini sağlayan bu parkın yapılmasına emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum.”

muhtar çürükten başkan öztürke teşekkür

muhtar çürükten başkan öztürke teşekkür2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ‘Helikopterler 40 yıldır Allah’a emanet uçuyor’
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın