Çözülme Süreci: PKK’nın Anası Korumaya Alındı(!)..

Çözülme Süreci: PKK’nın Anası Korumaya Alındı(!)..

Analar ağlamasın diyerek en değerli varlığımız olan analarımızın gözyaşlarını istismar eden güruh, Türk Milletinin sadece anası değil, yedi sülalesini ağlatıyor. Kimin anası, sülalesi ağlamıyor?

PKK’nın anası artık ağlamıyor.

Taşeron katiller; kalleşçe, yüzünü bile açmaya cesaret edemeden arkadan vurmaya devam ediyor. Askerlerimiz şehit ediliyor. Türk anası ağlıyor.

AKPKK Jandarmayı tasfiye etme yoluna giderek, Türk Milletini koruyan ana damarlardan birini daha kesiyor. Jandarma ve Ege Ordu Komutanlığı NATO’ya bağlı değildir. Ege Ordu Komutanlığına yapılmayan alçak operasyon kalmadı. Jandarma zaten hep hedefte idi. Beyzbol sopası harekete geçmiş olacak ki, Jandarma ile ilgili plan devreye sokuluyor.

Vahdettin ve Damat Ferit’in Orduyu dağıtıp silah bıraktırmasına benzeyen bir süreç yaşıyoruz. Sultan Mahvettin ile Damat Gümlettin 1919 yılında kaldıkları yerden ihanet sürecini devam ettiriyor.

Türkiye’yi Türkler yönetiyor olsaydı eğer;

Emperyalist devletlerin hedefi haline gelen Ortadoğu gibi bir coğrafyada, güçlü bir Orduya sahip olmak için bütün şartlar zorlanırdı. Türkiye dahil 22 ülkenin sınırlarını değiştirmek için terörize edilen bir ortamda; Ordu zayıflatılmaz,  güçlendirilir.Asker ile birlikte ülkeye yöneliktehditler belirlenip tedbir alınır, savunma amaçlı acil projeler üretilirdi. Ülkeyi küresel çetenin taşeronları yönettiği için; Türkiye iç ve dış saldırıya karşı hazır lokma haline getiriliyor. Savunma gücümüz olan Türk Ordusu hadım ediliyor.  2005 yılında TSK’ya Psikolojik operasyon birimi kapattırılmıştır.Bu uygulama bile başlı başına bir ihanettir. Düşman hesabına çalışmanın açık delilidir. Çünkü savunma mekanizmalarını ancak düşman kırar. Koruma duvarlarını bir bir yıkıp, PKK’nın Psikolojik operasyon üstünlüğünü ele geçirmesi sağlandı. Büyükanıt Paşa Dolmabahçe Sarayında teslim olmadan önce bu gerçeği dile getirmiş, “PKK psikolojik operasyon üstünlüğü sağlamıştır” diye açıklama yapmıştır. İşgal güçlerinin medya ayağı PKK ile yatıp Öcalan ile uyanarak, PKK’nın psikolojik operasyonlarına destek vermiştir.

Yabancı devletlerin birçok kurumunda psikolojik operasyon birimleri bulunmaktadır. Bu birimler virüs programı gibi çalışır. Yabancı devletlerin basın, sanat, tarih, sosyal olaylar, sivil kuruluşlar üzerinden yaptığı saldırıyı bertaraf eder. Karşı bir operasyon ile halkı milli projeler etrafında toplar. Dış ülkelerde yaptığı operasyon ve sıcak temaslara halkın destek vermesini sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Enbiya Suresi 96'daki Yecüc Mecüc Nedir?

Bizde ise tam tersi oluyor. Maalesef ki; yabancı istihbaratların Türk halkınarahat rahat psikolojik operasyon uyguladığı bir ülke haline geldik.

Ahmet Davutoğlu nasıl Dışişleri Bakanı olmuştu hatırlayalım;

“Obama ekibinin güvenoyunu da alarak Dışişleri Bakanı oldu. Obama Başkanlık koltuğuna 20 Ocak 2009’da oturmuş, hemen ardından da Başbakan’ın Başdanışmanı sıfatı ile Ahmet Davutoğlu Washington’u ziyaret etmiş ve bence tarihe geçen şu sözleri sarf etmişti: ‘Obama ile Türkiye’nin dış politika tercihleri ve öncelikleri tamamen örtüşmektedir.’Cüneyt ÜLSEVER”

Obama’nın çıkarları Türkiye’nin çıkarları ile taban tabana zıttır. Türkiye’yi de bölme planı olanBOP kimin çıkarınaise, AK Çete de onların(İsrail, küresel çete, İngiltere, ABD) çıkarına çalışmaktadır.

“Kötüler kendilerine tahammül edildikçe daha çok azarlar. TOLSTOY”

Ocak 2008 tarihinde bir televizyon programında Sinan Aygün tarafından bulunup, parası ödenerek satın alınmış Amerikan Atlasları gösteriliyor ve üzerinde yorumlar yapılıyordu.Sinan Aygün sene 1943 diyor ve sözlerini şöyle sürdürüyordu;

‘’ İşte dost ve müttefikimiz ABD, bundan 65 sene önce bu haritaları yapmış ve bütün Amerikan okullarının kütüphanelerinde öğrencilere bu harita gösterilmekte ve öğretilmektedir. Türkiye haritası ve aynı topraklar üzerinde Pontus, Ermenistan ve Kürdistan, hatta Ege Denizi’nin 12 mil olan kara suları çizilmiştir.’’

Bu haritayı çizdirip okullarında öğrencilere gösteren, Lozan’da kabul edilen Doğu sınırlarımızı kabul etmeyen Amerika ile mi çıkarlarımız örtüşüyor? Ya da kimin adına kimin çıkarı örtüşüyor?

AK çete 12 yıldır işte bu haritaya hizmet ediyor. Bu durumu görmeyen, görmek istemeyen her kurum-kuruluş ve kişiler ihanete ortaktır!!

Yılmaz Polat’ın “CİA’nın Pençesinde Açılım” kitabını hatırlayalım. Açılımın sahipleri de bellidir, uşakları da…

Bülent Arınç, Diyarbakır’da Türk bayrağın indirilmesi ile ilgili ‘Eğer sabır, hükümetin siyasi iradesine bağlılık olmasaydı bayrağı yere indirmeye cüret eden insana cezası o anda verilebilirdi’ demiştir.(10 Haziran 2014) Hükümetin siyasi iradesine bağlılık… Siyasi irade hükümete mi ait, yoksa CİA’ya mı? Bundan ala ihanet kanıtı olabilir mi?

“Analar ağlamasın” diyerek başlattıkları kirli operasyon, PKK’lı teröristlerin anasını ağlamaktan kurtarmıştır. Analar ağlamasın derken meğer PKK’lıların anasını kast ediyorlarmış. Türk milletinin değil anasını, yedi sülalesini ağlatmaya devam ediyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PANDEMİ OLMUŞUZ!

Ramazan Kaan Kurtoğlu “AB ülkelerinin Türkiye’ye ekonomik ve askeri müdahaleye hazırlandığını”iddia ediyor. 2007 yılında Büyükanıt Paşa ’’AB’liği Türkiye’de suni azınlıklar yaratarak ülkeyi parçalamak istiyor’’ demiştir.

Almanya’nın Türkiye’yi dinlediği ortaya çıkınca Almanya dinlemeleri nasıl savunmuştur?

“Türkiye bizim düşmanımızdır” demişti değil mi? Oysa Almanya ve Türkiye NATO üyesi ülkelerdir. Yani birine bir saldırı olsa diğeri o saldırıya karşı savaşacaktır. Öyleyse Almanya nasıl oluyor da; “Türkiye bizim düşmanımız” diyebiliyor? Bu söz Türkiye için başka başka yerlerde, çok farklı planların pişirildiğini de göstermiyor mu? Bal gibi gösteriyor.

Sıcak para ile ayakta tutulan ekonomi, dış müdahaleye ardına kadar açık demektir… İkiz yasalar gereği de dış müdahaleye açık hale getirilmiştir…

2002 Yılından bu tarafa,Türkiye Cumhuriyet’ini bağımsız ve egemen bir devlet olarak ayakta tutan maddi ve manevi unsurları yok ettiler. Son 10 yılda ekonomik büyüme %10, borçlanma %50’dir. Üretime değil, sıcak para ve tüketime dayalı hormonlu bir ekonomi, eninde sonunda patlar. Hem de çok büyük bir yıkımla patlar.

Kara para girişi ülkeyi uyuşturucu bataklığına sürüklemiştir. Küçücük ilçelerde bile bonzai dehşeti yaşanıyor. Cami tüccarı, seccade hırsızları, ülkeyi bonzai(uyuşturucu) cehennemine çevirmiştir.

Geldiğimiz nokta;

Türkiye AB uyum yasaları üzerinden bölünme ve dış müdahaleye hazır hale getirildi. Ekonomisi çökertildi. Üretim bitirildi. Maddi kaynakları ele geçirildi.

PKK ve açılım üzerinden Güneydoğu bölgemiz bölünme noktasına getirilirken PKK ülkenin her tarafına dağıtıldı. Güçlendirildi. Ağır silahlarla donatıldı.

Ülkemiz terör ve borçlandırma kıskacıyla tehlikeli bir sürece sokulmuştur.

Türkiye üzerinde emelleri olan İtilaf Devletleri “işledikleri suçlar ve iktidar olabilmek için verdikleri sözler üzerinden” Mahvettin ve ekibini rehin almıştır.

Küresel çete üzerinden Amerika Birleşik Devleti’nin elinde rehin olan ve meşruiyetini kaybetmiş bir iktidara biat eden her kurum ve kuruluş; Amerika, İngiltere ve İsrail’in çıkarlarına hizmet etmektedir.

“Kötüler kendilerine tahammül edildikçe daha çok azarlar. TOLSTOY”

Azana değil, azdırana bak!!.

İşte çıplak hakikat budur!!.

 

zahide@zahideucar.com

www.zahideucar.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın