Çukurova MHP’den Devlet Bahçeli’ye Brifing

Çukurova MHP’den Devlet Bahçeli’ye Brifing

Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını, ilçe halkıyla içiçe olarak sorunlarının çözümü noktasında yoğun çaba sarfettiklerini belirten Çelik, yapılacak olan yerel seçimlerde Çukurova Belediyesi’ne Üç Hilalli Bayrağı dikeceklerini dile getirdi.

Başkan Çelik, MHP’ye gerek Adana genelinde ve gerekse de Çukurova/da çok büyük ilgi olduğunu belirterek, ”Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren çalışmalarımıza hız verdik. Her platformda partimizin yerel ve genel sorunlar hakkındaki görüşlerini vatandaşlarımıza aktardık. Sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmadık. Partili arkadaşlarımızla Çukurovalıların iyi ve kötü günlerinde yanında olduk. İmkanlarımız ölçüsünde zor durumda olup yardıma muhtaç haldeki insanların da sorunlarının çözümünü sağlamaya çalıştık. Sergilediğimiz bu yoğun çalışma neticesinde partimize olan ilgi ve yakınlaşma daha da arttı” dedi.

MHP Çukurova İlçe Başkanı Çelik, İlçe ve Büyükşehir Belediye Başkanları ile uyum içerisinde çalıştıklarını, birlik ve beraberliğin tesisi ve güçlenmesi için yaptıkları çalışmanın sonucu partiye üye sayısını ikiye katladıklarını, Çukurovalıların MHP’ye olan ilgisinin memnuniyet verici noktada olduğunu belirterek, ”Ülke genelinde olduğu gibi Adana ve Çukurova özelinde de partimiz her geçen gün daha da güçlenmektedir. Teşkilatlarımız yapılacak her seçime hazırdır. Yükselen Üç Hilalli parti bayrağımızı Çukurova Belediyesi burçlarına dikeceğiz ve şerefle dalgalandıracağız” diye konuştu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, partililerin Adana’da yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, hemşehrilerine selamlarını gönderdi.Bahçeli, son günlerde içte ve dışta bir çok sorun yaşandığını, ülkemizin beka sorunuyla karşı karşıya kalması nedeniyle birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin çok önemli hale geldiğini dile getirdi.

Genel Başkan Bahçeli, Adana’nın Ulusal Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi, bu zor günlerde de ”Önce Devletim ve Milletim” şiarıyla hareket ederek, sıkılmış yumruk gibi şer odaklarına gereken yanıtı vereceğine inandığını söyledi.

Adanalıların mert ve yürekli olduğunu çok iyi bildiğini söyleyen Genel Başkan Bahçeli, MHP için Adana’nın büyük önem taşıdığını belirterek yerel ve genel seçimlerde de Adanalıların Üç Hilali göndere taşıyacaklarına inandığını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın