Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar Başkan Alemdar Öztürk’ü Ziyaret Etti

Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar Başkan Alemdar Öztürk’ü Ziyaret Etti

Mustafa Kibar

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamındaki ziyarete Rektör Mustafa Kibar’ın yanı sıra Çukurova Üniversitesi Ceyhan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Yurtal ve Ceyhan Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Köksal da katıldı.

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak konuşan Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar, “ hem Ceyhan’ı yakından görmek hem de Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk beye nezaket ziyaretinde bulunmak üzere buradayız. Sayın başkana çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise

“ Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’nin Rektörü Sayın Mustafa Kibar ve ilçemizin iki değerli dekanları Sayın Fatih Köksal ile Recep Yurtal hocalarıma bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ceyhan Belediyesi olarak eğitimin her aşamasını çok önemsiyoruz. Bu vesile ile imkânlarımız dâhilinde üniversitemizin her zaman destekçisi olmaya hazırız” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Alemdar Öztürk tarafından Rektör Mustafa Kibar’a el işlemesi bir kilim armağan edildi.

rektor mustafa kibar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Remzi Ümit Atay: Hedefimiz iktidar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın