‘’Çukurova’ya Kadın eli değecek’’

‘’Çukurova’ya Kadın eli değecek’’

CHP Çukurova Belediye Başkan A. Adayı İlhan Şahin Belediye Evleri Mahallesinde kadınlarla bir araya gelip miting gibi toplantı yaptı.

Çukurova Belediye Başka A.Adayı İlhan Şahin Belediye Evleri mahallesinde kadınlarla bir araya gelip’’ Çukurova’ya Kadın eli değecek, Kadın Devrimine hazır olun ‘’ mesajı verdi.

Mini miting havasında geçen toplantıda konuşan Çukurova Belediye Başkan A. Adayı İlhan Şahin’’Belediye Evleri mahallesindeki sorunları çok iyi biliyorum. Burada yıllardır Yılan Hikâyesine dönen Kentsel dönüşümü mahalle halkının menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirmek için önemli projeler Hazırladık. Bu dönüşümde Mahalle halkı son derece büyük ve modern evlerde oturmanın yanı sıra buradan değişik şekillerde karlı çıkacaklar.. Bugün Burada bunun sözünü rahatlıkla veriyorum. Kadınlarımız artık hem üretimde hem yönetimde olacaklar. Kadınlarımız üretecek, kadınlarımız satacak, kadınlarımız kazanacak. Burada Gençlerde büyük iş düşüyor. Genç Kardeşlerimizin yetenekleri doğrultusunda imkânlar yaratıp onları da kendi ürettikleri projelerle destekleyerek istihdam alanları yaratacağız. Kendi imkanları bu toplantıya katılan Bacılarımıza, analarımıza, Aslan gibi kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum . Bu yüzden Çukurova’da Kadın Devrimi yapacağız. Çukurova’ya bu sefer Kadın eli değecek’’ dedi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanı - Birsen Avan
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın