Çulhaoğlu: “Vatandaşlarımızı Haciz Memurundan Kurtaracağız”

Çulhaoğlu: “Vatandaşlarımızı Haciz Memurundan Kurtaracağız”

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Metanet Çulhaoğlu ,Milletvekili Aday Adayı oluşu ile ilgili yaptığı açıklamada ; 25 Haziran Türkiye’nin bayramı olacak dedi.

Türkiye genelinde olduğu gibi Adana’da da yaşanan ekonomik sıkıntılar had safhada , insanların yüzü gülmüyor. İşçisi, memuru, emeklisi, çiftçisi ve sanayicisi büyük sıkıntılar içerisinde, bir dokunsan bin ah işitiyorsun. İYİ insanların bu olumsuzluklara kayıtsız kalmamaları gerektiğini düşünerek ,insanların umudu olan İYİ Partide görev aldım. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’ in Anne Ruhu ile insanları kucaklaması vatandaşlarımızın umudu oldu. Adanamızın sorunlarını biliyorum. Milletvekili olarak geçmiş dönemlerde sağlık sorunlarıyla ilgili önemli çalışmalar yaptım. Bu nedenle yeniden İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı oldum. Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarımı sürdürmekteyim. Çalışmalarım Adana ve Adanalı için olacak. Adanamız yeniden Türkiyenin 4. Büyük İli ve ekonominin can simidi olacak.Üretimi dolayısıyle ihracatı arttırmamız gerekmektedir. Tarımda ve sanayide önemli çalışmalar yaparak Ülke ekonomisine ve genç nüfusun istihdamına önem verip, işsizliğe son vereceğiz.VATANDAŞLARIMIZI HACİZ MEMURUNDAN KURTARACAĞIZ

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tüm millete söz verdi . Vatandaşlarımızı haciz memurundan kurtaracağız. İnsanlarımız borç yükü altında eziliyor, maaşlarının önemli bir bölümünü daha ellerine geçmeden ya tahsilat şirketlerine yada bankalara vermektedirler. Bu borçlar ,toplumumuzu içten içe çürüten bir sosyal facia haline gelmiştir. Kirasını zar zor yada hiç ödeyemeyen , ödeyemediği için kapısına haciz memuru dayanan vatandaşlarımızın bu büyük derdi bir an önce çözülmelidir. İYİ Partinin iktidara gelmesi ile birlikte hiç vakit kaybetmeden bir Sosyal Dayanışma Fonu kuracağız. Borç yükü altında ezilen düşük gelirli vatandaşlarımıza destek olacağız. Kuracağımız Türkiye Dayanışma Fonu vatandaşların ülkemizin içinden geçtiği bu sıkıntılı dönemde, geleceğe umutla bakabilmelerine ve yeni bir başlangıç yapmalarına olanak sağlayacaktır.
Milletimize güveniyorum. Millet 24 Haziran da kendi iktidarını, İYİ Partiyi iktidara getirerek kuracak ve Genel Başkanımız Meral Akşener’ i de Cumhurbaşkanı yapacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anavarza'nın ünlü Şairi Aşık Kul Gürbüz (Gürbüz Ali Güvenç)'i ziyaret ettik

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın