Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümünde minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümünde minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve eşsiz devlet adamı Ulu ÖnderAtatürk’ü, ölümsüzlüğe uğurladığı günün 77. yıl dönümünde minnet ve şükranla anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk, kendisini milletine adamış, bağımsızlık ve özgürlük yolunda karşısına çıkan tüm güçlüklere direnmiş, yaşamına sığdırdığı büyük başarılarla başka milletlere örnek olmuş, milletimizin her alanda yücelmesi için yılmadan çaba göstermiş ölümsüz bir liderdir.

Kurtuluş Savaşı ile Türk milletinin yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağlamış, Cumhuriyet ile de Türk insanına çağdaş uygarlığın kapılarını açmıştır. Atatürk’ün bizlere bırakmış olduğu bu değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için uğrunda büyük bedeller ödenen yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalıyız. O’na ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türkeş Manga
KozanBilgi.Net
Genel Yayın Yönetmeni

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın