KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Daha Canlı ve Parlak Saçlar

Daha Canlı ve Parlak Saçlar

Boyadıktan sonra saçlar yıpranır ve daha çabuk kırılır. Peki, saç sağlığını ve saçınızın rengini nasıl koruyabilirsiniz?Saçlarınızı korumak için boyalı saçlar için üretilmiş saç bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Şampuan kullanırken de üzerinde boyalı yazan şampuanlardan alın. Saçları 5 adımda daha canlı ve parlak hale getirebilirsiniz.

1) Şampuan kullanmadan önce bu amaçla üretilmiş saç bakım ürünlerinden kullanın. Şampuanın saçınıza vereceği zararı önceden önlemiş olursunuz. İsterseniz ayda bir kez zeytinyağı ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

2) Şampuan: çok fazla deterjan içeren şampuanlardan uzak durun. Şampuanlar genellikle saçlara zarar verir ama doğru şampuanı seçerek zararı biraz olsun azaltabilirsiniz.

3) Şampuan sonrası bakım ürünleri de saçınızın canlı kalmasını sağlar. Saç kremleri kullanarak saçınızın taranmasını kolaylaştırabilirsiniz.
4) Saç maskesi: haftada bir kez saçınıza maske uygularsanız istediğiniz sonuçları alırsınız. Saç maskeleri özellikle boyalı saçlar için önerilir.
5) Koruyucu serum: koruyucu serum saçınızı dış etkilere karşı korur ve bakımını yapar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın