‘Demet Akalın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca’ya verdi’

‘Demet Akalın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca’ya verdi’

Şarkıcı Demet Akalın’ın hayranına hediye ettiği çizmeyi geri istemesi konusu tartışılırken program sunucularından Elif Güvendik, Akalın’ın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca’ya verdiğini açıkladı.

Laf Bende Kalmasın programında Demet Akalın’ın bir takipçisine armağan ettiği çizmeyi geri istemesi konusu yatırıldı. Hediye ettiği çizmenin satışa çıkarıldığını gören Akalın’ın sosyal medya hesabından bu durumu açıklayıp hediyeyi geri istemesi konusu tartışılırken program sunucularından Elif Güvendik, Akalın’la ilgili dikkat çekici bir haber paylaştı.

“IŞIN KARACA’YA KENDİSİNE GELEN HEDİYEYİ VERDİ”

Güvendik, Demet Akalın’ın bu yaptığı hareketin çok da doğru olmadığını söyleyerek gerçekten samimi olsaydı böyle bir çıkış yapmazdı çünkü kendisi bir başkasından gelen hediyeyi sadece paketini değiştirerek Işın Karaca’ya hediye etmiş bir insan şeklinde açıklamada bulundu. Elif Güvendik sözlerine şöyle devam etti: “Hatta bunun ortaya çıkmasının ardından aralarında bir fatura tartışması da oldu. Akalın, Işın Karaca’ya hediyenin faturasını gönderebileceğini söyledi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anavarza'nın ünlü Şairi Aşık Kul Gürbüz (Gürbüz Ali Güvenç)'i ziyaret ettik
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın