Demokrat Parti’ Den İYİ Parti’ ye Ziyaret

Demokrat Parti’ Den İYİ Parti’ ye Ziyaret

Demokrat Parti Adana İl Başkanı Cafer Doğan ve beraberindeki heyet İYİ Parti Adana İl Başkanı Kurucular Kurulu Üyesi M.Metanet Çulhaoğlu’nu ziyaret etti.

DYP eski milletvekili Cevher Cevheri’nin de katıldığı ziyarette; DYP eski il başkanı Fırat Özkan, DYP eski il başkanı Tahsin Parlak, Demokrat Parti il yöneticilerinden Nalan Okuducu, Abdullah Yeldan, Ahmet Çava, Sami Narin, Abdulrezzak Taşdemir, Coşkun Tuncel, Emin Yalçınkaya ve Ahmet Yağcıoğlu’nun da katıldığı nezaket ziyaretinde, M.Metanet Çulhaoğlu’na başarılar dileyen Demokrat Parti İl Yöneticileri her alanda birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

İYİ Parti İl Başkan’ı M.Metanet Çulhaoğlu gelen misafirlere ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti. Çulhaoğlu 2019 da yapılacak olan seçimlerin Türkiye’nin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunu vurgulayarak, ortak amaçlarının Kent’e, Ülke’ye ve Halk’a hizmet olduğunu dile getirerek, bir ortak amaçlar doğrultusun’da Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş, Cumhuriyet değerlerine bağlı tek adamlığa karşı parlementer sistemden yana olan tüm kurum ve kuruluşlarla beraber olabileceklerini ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Muharrem İnce’nin sağlık durumu ile ilgili yeni gelişme
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın