KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Doğanalan Mahallesi sakinleri yollarının yapılmasını bekliyor

Doğanalan Mahallesi sakinleri yollarının yapılmasını bekliyor

KozanBilgi.net’in 0.531 891 0702 numaralı whatsApp haber ihbar hattını arayan Doğanalan mahallesi sakinleri yıllardır yapılmayan ve unutulan mahallelerinin tekrar hatırlanılarak bir an önce yapılmasını istediler.

Mahalle sakinlerinden Ali Doğan, Kadir Çoban, Eyüp Doğan gönderdikleri mesajlarında “Mahallemizin yolları çok bozuk, belediyeler hiç ilgilenmiyor. Kurban bayramında mahalle sakinleri olarak kendi imkanlarımızla temin ettiğimiz malzeme ve araçlarla çukurları doldurduk. Bunu bizim mi yapmamız gerekiyor. Bizden su faturası tahsil ederken bizi hatırlayanlar yol ihtiyacımıza neden cevap vermiyorlar” dediler.

KozanBilgi.Net whatsApp haber ihbar hattına Kurban Bayramı öncesi yaptıkları çalışmaları da resim olarak gönderen mahalle sakinleri bir an önce yollarımızın yapılmasını istiyoruz” dediler.

Yapılan haber ihbarı ile ilgili olarak Doğanalan Mahallesi Muhtarı Ali Keklik ile telefonda görüşen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga mahallenin ihtiyaçları hakkında bilgi almak istedi. Mahalle muhtarı Ali Keklik “Türkeş Bey Geçtiğimiz yıl yedinci ayın içinde su işine girdik. Yollarımız aşırı derecede berbat oldu. Mahalle araları ve köşeler kullanılamayacak derecede kötü durumda. Kirizli, Sarıağaç ve diğer sokaklarımızın yolları çok kötü.

Yollarımızın yapılması konusunu daha önce Kozan Belediye Başkanlığına sundum. Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Cengiz Yeşiloğlu bize söz verdi ama sözünü yerine getirmedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi üçüncü bölge müdürü Sayın Kürşat Sedefoğlu’na durumu anlattım. Kürşat Beyden Allah razı olsun şu an yol yapım planı içerisinde olduğunu ve çok kısa bir süre içerisinde yapılacağını belirttiler. Ayni Hassasiyeti Kozan Belediye Başkanlığından da görmek isterdim ama göremedik. İnşallah bundan sonraki mahallemizin ihtiyaçları için Doğanalanı mahallesine sahip çıkarlar” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “Binlerce ton patates çürümeden kurtarılsın”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın