Dr. Balanlı’dan Ses Getirecek Kitap: Titreşim Tıbbı

Dr. Balanlı’dan Ses Getirecek Kitap: Titreşim Tıbbı

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Balanlı’nın ‘Kadim ve Bütüncül Şifa Sistemi’ni anlattığı yeni kitabı ‘Titreşim Tıbbı’ yayınlandı. Geleneksel Çin Tıbbı’ndan bölgesel şamanik uygulamalara kadar pek çok farklı zaman dilimlerinde uygulanmış titreşim tıbbı, bedeni akort eden, fabrika ayarlarına döndüren bütüncül bir yaklaşım.
İşte Dr. Balanlı’dan ‘Titreşim Tıbbı’…
“Esas alınan temel bilgi şu: “Her şey enerji ile titreşir ve tüm bu enerjiler bir bilgi içerir.”
Fiziksel bedenimiz de bir enerji alanı ile çevrilidir. Bu alan hem bilgi merkezi hem de son derece hassas bir algılama sistemidir.

Bizi çevreleyen bu alan, olumlu ya da olumsuz, iç ve dış deneyimlerimiz tarafından ortaya çıkan duygusal titreşimleri de içinde barındırır. Artık bu bilgi, sisteme kayıt olmuş demektir. Bunun etkisi kendini fizik bedende de görünür hale getirir. Yani hayatımız, deneyimlerimiz, yaşadıklarımız, travmalarımız kısaca, “biyografimiz, biyolojimizi belirler”.

Akustik terminoloji ile konuşacak olursak, bedenimizden yükselen ses detone yani bozuk değilse sağlığımız yerinde demektir. Eğer fiziksel bedenimizin herhangi bir bölgesinden detone bir ses yükseliyor ise hastalık başlamış demektir. Frekans yoğunluğundaki bir değişiklik, hastalığın özellikleri konusunda da bize birtakım bilgiler verebilir.İşte buradan bilgi alıp yorumlayan tıp paradigmasına “Titreşim Tıbbı” diyoruz.

Ve titreşimsel iyileştiriciler sayesinde bedeni akort ediyor, fabrika ayarlarına geri döndürüyoruz. Yani insanlara bütüncül bir şifa sistemi sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN