Dr. Şevkin, ailesiyle oy kullandı

Dr. Şevkin, ailesiyle oy kullandı

CHP Adana Milletvekili Adayı Dr. Müzeyyen Şevkin, eşi ve oğluyla birlikte sandık başına gitti

ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı, Jeoloji Yüksek Mühendisi Dr. Müzeyyen Şevkin, Türkiye’nin refah, huzur, barış ve kardeşlik iklimine büyük ihtiyaç duyduğunu vurguladı. Güzelyalı Mahallesi’ndeki Nigahi Soykan İlkokulu 1089 nolu sandıkta eşi Nusret ve oğlu Okan Şevkin ile birlikte oyunu kullanan Dr. Şevkin, tüm vatandaşları demokrasi şölenine davet etti.

Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye için hayırlı sonuçlar doğurmasını dileyen Dr. Şevkin, tüm vatandaşları en küçük bir olaya meydan verilmemesi için sağduyuya davet etti.
TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye’de seçimlerin ardından yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden Dr. Şevkin, “Dileğim seçim sonuçları ne olursa olsun kazanan demokrasi olsun. İnsan hakları, hak, hukuk ve adalet olsun. Kimse kimseyi ötekileştirmeden, ötelemeden, barış içerisinde, kardeşlik duygularıyla hareket etsin. Türkiye, hepimizin ve hep birlikte gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde taşımak zorundayız” diye konuştu.

Seçim çalışmaları sürecinde başta CHP Adana İl Başkanlığı olmak üzere tüm ilçe örgütlerine, milletvekillerine, belediye başkanlarına, milletvekili adaylarına ve aday adaylarına, belediye meclis üyelerine, dağ-taş, gece-gündüz demeden çalışan emektar kadın ve gençlik kolları örgütlerine, ekip arkadaşlarına, partililerine, sandık başında görev yapan kardeşlerine, büyüklerine, küçüklerine, okul sorumlularına, gönüllü avukatlara teşekkür eden Dr. Şevkin, “Hepinizin emeğine, yüreğine sağlık. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın